Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୫୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୫୦୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସି ପଡିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ଏଜାଜ ପଟେଲଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପହାର ଦେଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଗୋଟିଏ ଇନିଂସରେ ସବୁ ବ୍ୟାଟରଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଆଉଟ୍
  • ||
  • ସୁଙ୍କି ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେଲେ ୨ ଟ୍ରକ୍
  • ||
  • ଗଜପତି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନୂଆଗଡ଼ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଶି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଶୁଖିଲା ଓ ଖରାଟିଆ ରହିବ ପାଗ
  • ||

“ ତୁମ୍ ସେ ନା ହୋ ପାଏଗା “… ଉପମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ଧାରରେ , ତାଙ୍କୁ ଆଗ ବିଜୁଳି ଦିଅ , ମନୋଜ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଆପ୍‌ର ଆକ୍ଷେପ

9/01/2020 at 4:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୧-  ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରଚାର ଜୋର୍ , ନେତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ବି ଏବେ  ପାହାଡ ଭଳି ।ଏହା ଭିତରେ ଆକ୍ଷେପ- ପ୍ରତିଆକ୍ଷେପ ବି ଜୋର ଧରିଛି । କେହି କାହାକୁ ଛାଡିବାକୁ ନାରାଜ । ଆମେ ଯଦି ବଲ କାମ କରିଛୁ , ତେବେ ଆମକୁ ଭୋଟ ଦିଅ ବୋଲି ଆମ ଆଦମି ପାର୍ଟିର ମୁଖ୍ୟ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ କରିଛନ୍ତି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ ।  ସେପଟେ  ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ସଫଳତା  ବିଧାନସଭାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇବାକୁ ଆଶା ରଖି ବିଜେପି ଦେଉଛି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି । ଏମିତି ବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀ ବିଜେପି  ନେତା ମନୋଜ ତିୱାରିଙ୍କୁ ଆକ୍,ଏପରି କରିଛି ଆପ୍ , କହିଛି …ତୁମସେ ନା ହୋ ପାଏଗା  ।

ମନୋଜ ତିୱାରି ଦିଲ୍ଲୀ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା  ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରେ କହିଥିଲେ, ଯଦି  ବିଜେପି କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବ ତେବେ ଲୋକଙ୍କୁ ୫ ଗୁଣା ଫାଇଦା ମିଳିବ । ଆଉ ଏହାକୁ ହିଁ ସମାଲୋଚନା କରିଛି ଆପ୍ । ବଲିଉଡ୍ ମୁଭି “  ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଅଫ୍ ୱାସେପୁର (ପାର୍ଟ ଟୁ)” ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଡାଏଲଗ  “  ବେଟା ତୁମ୍ ସେ ନା ହୋ ପାଏଗା “ କୁ ଅନୁକରଣ କରି ଏପରି କହିଛି ଆପ୍ ।

 କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ହରିୟାନା ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ଚୌତାଲା ହ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌କୁ ରି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ମନୋଜ ତିୱାରିଙ୍କୁ ଆହୁରି ଖେଞ୍ଚିଛି  ଆପ୍ । ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ କରିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଫିସରେ ବିନା ବିଜୁଳି ବତୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛି  ଆପ୍ । ସେପଟେ ଆପ୍ ନେତା ସଂଜୟ ସିଂହ  ବିଜେପି ନେତା ମନୋଜ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । କହିଛନ୍ତି ,ପ୍ରଥମେ ବିଜେପି  ନିଜ ଶାସନାଧିନ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜୁଳି ଶକ୍ତି ଯୋଗାଣ କରୁ ।  କାରଣ  ବିଜେପି ଶାସିତ ହରିୟାନାରେ ଖୋଦ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ଧାରରେ ଥିବା ବେଳେ , ବିଜେପି କିପରି ଦିଲ୍ଲୀରେ ୧୦୦୦ ୟୁନିଟ ବିଜୁଳି ମାଗଣା ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି  ଦେଉଛି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଆପ୍ ନେତା ସଂଜୟ ସିଂହ । େହା ସହ ସେ ମନୋଜ ତିୱାରିଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ  କହିଛନ୍ତି ,,, ତୁମସେ ନା ହୋ ପାଏଗା  ।

 ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପ୍ ସରକାର ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରତି ଘରକୁ ୨୦୦ ୟୁନିଟ ମାଗଣା ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବିଜେପି ନେତା ମନୋଜ ତିୱାରୀ ଏହାର ୫ ଗୁଣା ବିଜୁଳି ମାଗଣା ଦେବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି । ତାହାହିଁ ଦୁଇ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ଭିତରେ ଟ୍ୱିଟ୍ ଯୁଦ୍ଧର କାରଣ ।

   Related Posts