Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||

ହାଥରସ ପୀଡ଼ିତା ପରିବାରକୁ ଆପ୍‌ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ ଅଫର କଲେ ରହିବାକୁ ନିଜ ଘର, କହିଲେ- ଯୋଗୀ ସରକାରଙ୍କ ଭୟରେ ରହିବା କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ

18/10/2020 at 9:25 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧୦: ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନେତା ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ ହାଥରସ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସେ ତାଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ଅଫର କରିଛନ୍ତି। ଆପ୍ ସାଂସଦ ତଥା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପ୍ରଭାରି ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀ ଘରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ରଖିବାକୁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ୟୁପି ଯୋଗୀ ସରକାରରେ ରହିବା କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ। ଅବଶ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଆପ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ସିଂହଙ୍କ ଏହି ଟ୍ବିଟ୍ ଆସିଛି।

ସଞ୍ଜୟ ଶନିବାର ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି- ହାଥରସ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବାସଭବନ​‌ରେ ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ସେମାନଙ୍କୁ ଯୋଗୀ ସରକାରଙ୍କ ଭୟରେ ରହିବା ଆଦୌ ଦରକାର ନାହିଁ। ଏନେଇ ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏବେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଏହି ଟ୍ବିଟ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ତାଙ୍କର ଏ ଟ୍ବିଟ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିଓ୍ବାଲ। ପୂରା ଦେଶ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କେଜରିଓ୍ବାଲ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ରେ ହାଥରସରେ ୧୯ ବର୍ଷୀୟା ଦଳିତ ଝିଅ ସହ ଚାରି ଜଣ ଉଚ୍ଚଜାତିର ଯୁବକ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଓ ସେପ୍ଯେମ୍ବର ୨୯ରେ ପୀଡ଼ିତା ପ୍ରାଣ ହରାଇ ଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ହାଥରସ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଥିଲେ ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସାହି ଫିଙ୍ଗାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts