Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ଅମୀର ଚେସ୍ ଖେଳରେ ବି ମାହିର: ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିୟନ୍ ବିଶ୍ୱନାଥନ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ଦେବେ ଟକ୍କର

8/06/2021 at 3:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୦୬: ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମୀର ଖାନ କେବଳ ଅଭିନୟରେ ନୁହଁନ୍ତି ଚେସର ମଧ୍ୟ ମାଷ୍ଟର ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଚେସ୍ ପ୍ରତି ଅନେକ ଥର ନିଜର ଦୁର୍ବଳତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି । ପାଞ୍ଚ ଥର ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିୟନ୍ ହୋଇଥିବା ବିଶ୍ୱନାଥନ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ଅମୀର ଖାନ ଚେସ୍ ଖେଳିବେ। ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାରମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଚେସ୍ ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଟକର ଦେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ସୂଚନା Chess.Com India ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଛି । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜୁନ୍ ୧୩ ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ Chase.com ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏହା ଲେଖା ଅଛି- ‘ଯେଉଁ ସମୟକୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମୀର ଖାନ, ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିୟନ ବିଶ୍ୱନାଥନ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବେ! ‘ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅମୀର ଖାନ ବିଶ୍ୱନାଥନ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ଚେସ୍ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିସାରିଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ବିଶ୍ୱନାଥନଙ୍କ ସହ ଭଲ ଲଢେଇ କରିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ବିଶ୍ୱନାଥନ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ ହୋଇଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ, ଯେତେବେଳେ ଚେସ୍ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିୟନ ବିଶ୍ୱନାଥନ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ, ଯଦି ତାଙ୍କ ଉପରେ ବାୟୋପିକ ତିଆରି ହୁଏ ତେବେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତୁ। ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେପରି କୌଣସି ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ, ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ଏହି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | କାରଣ, ଅମୀର ଖାନ ଜଣେ ଭଲ ଚେସ୍ ଖେଳାଳି ଏବଂ ଆଗରୁ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ସହ ଚେସ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts