Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଆମୀର ଖାନ ଗୋଟେ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ନିଅନ୍ତି ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା, ସଲମାନଙ୍କ ଦାମ ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

23/09/2019 at 8:22 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୨|୯: ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଡକ୍ଟ ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଷ୍ଟାରମାନେ ବିଜ୍ଞାପନ କରନ୍ତି। କେଉଁ କ୍ରିମ୍‌ର ପ୍ରମୋସନ ଖାନ୍‌ କଲେ ତ ବିସକୁଟର ଆଡ୍‌ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ବିଜ୍ଞାପନରେ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦେଖି ଲୋକେ ସେହି ପ୍ରଡକ୍ଟ ଆଣିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି। ହେଲେ ବିଜ୍ଞାପନ କରି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ ଭଲ ଆୟ କରନ୍ତି। ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟରେ ହେଉଥିବା ଆୟର ତାଲିକା କରାଯାଏ ତାହେଲେ ସର୍ବୋପରେ  ଆମୀର ଆସିବେ। ମିଷ୍ଟର ପର୍ଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମୀର ଗୋଟେ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଆଡ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

ଅପରପକ୍ଷରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଗୋଟେ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ୯ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତୃତୀୟ ନମ୍ବରରେ ଆଛନ୍ତି। ବିଗ ବି ଗୋଟେ ଆଡ୍‌ ପାଇଁ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରେ ଗୋଟେ ବ୍ରାଣ୍ଡର ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି। ସେହିବଳି ଆଜିକାଲିର ଷ୍ଟାର ଭିକ୍କି କୌଶଲ ୩ କୋଟି ନିଅନ୍ତି ଓ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ୨.୫ କୋଟି ନେଉଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ୨.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ରାଜକୁମାର ରାଓ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

ଆଡ୍‌ରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ନୂଆ ଚେହେରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଭିକ୍କି କୌଶଲ ଟପ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି। ଭିକ୍କି କୌଶଲ ଶାନ୍ତ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥିବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା କରାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମ ଉରୀ ପରେ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଭିକ୍କିଙ୍କଠୁ ପ୍ରମୋଟ କରାଇବା ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଉରୀର ସଫଳତା ଭିକ୍କିଙ୍କୁ ବଡ ଲିଗ୍‌କୁ ଆଣିଛି।

   Related Posts