Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନଭେମ୍ୱରରେ ବସିବ ବୈଠକ : ପାକିସ୍ତାନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କଲା ଭାରତ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୩ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ସଂରକ୍ଷଣ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପରେ ଗଦାଗଦା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ରବିବାର ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି
  • ||

ବଲିଉଡର ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦରେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, ଦୀର୍ଘଦିନ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ବି ହୋଇଛନ୍ତି ଅଲଗା

3/07/2021 at 7:17 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୭ : ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏମିତି ଅନେକ ଯୋଡି ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି ବର୍ଷ ଗଲାପରେ ସେହି ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଅନେକ ଯୋଡିଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ବଢି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍ ଏଭଳି କିଛି ଘଟିଥାଏ ତାହା କେହି ଭାବି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଅନେକ ହିଟ୍ ଯୋଡି ଫ୍ଲଫ୍ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ବଲିଉଡରେ ଏମିତି ଅନେକ ଯୋଡି ରହିଛନ୍ତି ଯେକି ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ  ଅଲଗା ହୋଇଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଯେମିତିକି ଆଜି ଅମିର ଖାନ, କିରନ ରାଓଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ବିବାହର ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଯାହାକି ପୁରା ବଲିଉଡକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି । ଅମିର ଖାନ ଏବଂ କିରନ ରାଓଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡରେ ଏମିତି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବହୁ ବର୍ଷ ରହିବାପରେ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହୋଇଛନ୍ତି ।

୧- ମଲାଇକା ଅରୋରା ଓ ଅରବାଜ୍ ଖାନ ବିବାହର ୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୨୦୧୭ରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା । ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହମତିରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ପୁଅ ଅରହାନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି ।

୨-ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ ଓ ସୁଜୈନ ଖାନ୍ ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଅଲଗା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଏହି ଖବର ଜଣାଇବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୪ରେ ସରକାରୀ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ ।

୩-ଫରହାନ୍ ଅଖତାର ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଧୁନା ୧୫ ବର୍ଷ ରହିବା ପରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ଅଧୁନା ପେଶାରେ ଜଣେ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲର । ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ।

୪- ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ ଓ କଲକି କେକଲା ଦୁହେଁ ୨୦୧୧ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କଲକି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ କି ସେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଶେଷରେ ସେ ୨୦୧୫ରେ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ ।

Shocking Divorce: इन सितारों के तलाक से हर कोई रह गया हैरान, सालों रहे साथ फिर भी नहीं जमी जोड़ी

୫- ଦିଆ ମିର୍ଜା  ୨୦୧୪ରେ  ତାଙ୍କ ପୁରାତନ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାହିଲ ସିନ୍ଧ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିବାହ ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ପାରି ନଥିଲା । ଫଳରେ ଦୁହେଁ ପାଞ୍ଚବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୯ରେ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ।

Shocking Divorce: इन सितारों के तलाक से हर कोई रह गया हैरान, सालों रहे साथ फिर भी नहीं जमी जोड़ी

୬-ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଓ ମେହର ଜେସିଆ ଗ୍ଲାମର୍ସ ଦୁନିଆର ହଟେଷ୍ଟ କପଲ ଥିଲେ । ଦୁହେଁ ୨୧ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ରହିଛି । ଝିଅଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ମେହରକୁ ଦିଆଯାଇଛି ।

Shocking Divorce: इन सितारों के तलाक से हर कोई रह गया हैरान, सालों रहे साथ फिर भी नहीं जमी जोड़ी

୭- କରିସ୍ମା କପୁର ଓ ସଞ୍ଜୟ କପୁର ବିବାହର ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ ।  ଦୁହିଁଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା ରହିଛି । ଏହାର କଷ୍ଟଡି କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି ।

Shocking Divorce: इन सितारों के तलाक से हर कोई रह गया हैरान, सालों रहे साथ फिर भी नहीं जमी जोड़ी

୮-ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ ଓ ଅମ୍ରିତା ରାଓ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ନାମୀଦାମୀ କପଲ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ବିବାହ ୧୯୯୧ରେ ହୋଇଥିଲା । ୨୦୦୪ରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ ।

Shocking Divorce: इन सितारों के तलाक से हर कोई रह गया हैरान, सालों रहे साथ फिर भी नहीं जमी जोड़ी

୯- କରନ ସିଂହ ଗ୍ରୋଭର ଓ ଜେନିଫର ୱିଙ୍ଗେଟ୍  ଟେଲି ପରଦାର ବହୁ ପପୁଲାର କପଲ ଥିଲେ । ଦୁହେଁ ୨୦୧୨ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୪ରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ।

Shocking Divorce: इन सितारों के तलाक से हर कोई रह गया हैरान, सालों रहे साथ फिर भी नहीं जमी जोड़ी

   Related Posts