Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ଛାଡପତ୍ର ପରେ ପୁଅ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକାଠି ହେଲେ ଅମୀର-କିରଣ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ସେଲିବ୍ରେଟି

3/12/2021 at 12:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୧୨: ବଲିଉଡର ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ପାରସ୍ପରିକ ସହମତିରେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।  ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ମାସରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଅମୀର ଏବଂ କିରଣଙ୍କ ଏହି ଘୋଷଣା ପରେ ପ୍ରଶଂସକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଦୁହେଁଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରି ଏକାଠି ରହୁ ନାହାଁନ୍ତି ସତ, କିନ୍ତୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ କେବେ ବି ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ। ଗତକାଲି ଅମୀର-କିରଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଜାଦଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଆଜାଦଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

ଅମୀର ଏବଂ କିରଣ ଗତକାଲି ଆଜାଦଙ୍କ ୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଅବସରରେ ସେମାନେ ଜଣାଶୁଣା ଲେଖକ ଶୋଭା ଦେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଘରକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ଶୋଭା ଏହି ଫଟୋଗୁଡିକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏହି ଫଟୋଗୁଡିକ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଚମତ୍କାର ଏବଂ ଅଦ୍ଭୁଦ ସନ୍ଧ୍ୟା ସହିତ ଘର ଖାଦ୍ୟ…।’ ଫଟୋ ସହିତ ଶୋଭା ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆଜାଦ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର କେକ୍ କାଟିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓରେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆମୀର ଏବଂ କିରଣ ପୁଣି ଏକାଠି ହୋଇଯାନ୍ତୁ। ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପୁନର୍ବାର ଉଭୟଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଟ୍ରୋଲର୍ସ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଅମୀର ଏବଂ କିରଣ କେବଳ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିବା ପାଇଁ ଏସବୁ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts