Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଛାଡପତ୍ର ପରେ ପାର୍ଟିରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସି ଅମୀର ଖାନ୍ ଓ କିରଣ ରାଓ : ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଫଟୋ ..

17/09/2021 at 10:01 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୦୯ : ସାଧାରଣତଃ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରେ କପଲ୍ ମାନେ ଅଲଗା ଓ ସ୍ବାଧୀନ ଭାବେ ଜୀବନ ବିତାଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆମୀର ଖାନ୍ ଓ କିରଣ ରାଓ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରେ ବି ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂପର୍କ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି । ଜୁଲାଇରେ ଅମୀର ତାଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁକୁ ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ହିସାବରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅମୀର ଓ କିରଣଙ୍କ ଏହିଭଳି  ଭାବେ ଏକାଠି  ହୋଇ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । ଛାଡପତ୍ର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର କିରଣ ଓ ଅମୀରଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସେଟ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମୀର ଖାନ୍ ଓ କିରଣ ରାଓଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ବହୁତ  ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା  

ତେବେ ନିକଟରେ ଜଣେ ତାଙ୍କ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିବାହରେ କିରଣ ଓ ଅମୀରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଯୋଗ ଦେବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗରେ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସଂପର୍କ ଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥାଏ ।  ଅମୀର ଖାନ୍ ଓ କିରଣ ରାଓଙ୍କ  ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‌ଏବେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

କେବଳ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ନୁହେଁ, ଛାଡପତ୍ର ପରେ କିରଣ ଓ ଅମୀରଙ୍କ  ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଛାଡପତ୍ର ନେବା ପରେ ଲଦାଖରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକାଠି ଅନେକ ଥର ଲଞ୍ଚ ଡେଟ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିଳିତ ଭାବେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ଦୁହେଁ ଶୃଙ୍ଖଳା ଓ ପରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣାରୁ ଅଲଗା ହେବା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା କଥା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। ଏନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts