Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

‘ଲାଲ ସିଂ ଚଢା’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମୀରଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଲା ପ୍ରଦୂଷଣ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ, ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଭିଡିଓ

12/07/2021 at 12:52 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୭:  ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମିର ଖାନ ତାଙ୍କର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ ସିଂ ଚଢାର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଅମିର ଏହାକୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସରେ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଅଭିନେତା ଏହାର ସୁଟିଂକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଲଦାଖରେ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଲଦାଖରେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମୀର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ଉପରେ ପ୍ରଦୂଷଣ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ତାଗିଦ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି।

Lal Singh Chaddha : Official Trailer | Aamir Khan, Kareena kapoor | Lal  Singh Chadha | Bollygrad - YouTube

ନିକଟରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲଦାଖର ୱାଖା ଗାଁରୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଛୋଟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ଗାଁଟି ଖରାପ ପ୍ରଦୂଷିତ ହୋଇଛି। ଅମୀରଙ୍କ ଟିମ୍ ସବୁଆଡେ ଅଳିଆ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି, ‘ଏହା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ ସିଂ ଚଢା ପାଇଁ ଲଦାଖର ୱାଖା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଉପହାର। ଅମୀର ଖାନ ନିଜେ ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେରେ ପରିବେଶ ସଫା କରିବା ବିଷୟରେ ବହୁତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହା ନିଜ କଥା ଆସେ, ତାହା ହିଁ ଘଟେ । ଅମିରଙ୍କ ଟିମର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେଠାକାର ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅମିର ଖାନଙ୍କ ‘ଲାଲ ସିଂ ଚଢା’ର ସେଟରୁ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଚୈତନ୍ୟ ଏହି ଫଟୋରେ ପୋଜ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ପାରସ୍ପରିକ ସହମତିରେ ନିକଟରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ସେତୁପତିଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଚୈତନ୍ୟଙ୍କୁ ଟିମରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଚୈତନ୍ୟ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଯୋଜନା ରହିଛି ଯେଉଁଥିରେ କରୀନା କପୁର ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଦୈତ ଚନ୍ଦନ।

   Related Posts