Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ-୨୦୨୧ରେ ସାମିଲ କରା ନଯାଉ: ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା

17/11/2020 at 4:30 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧୧ : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଟିମର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଷ୍ୟକାରର ଭୂମିକା ତୁଲାଉଥିବା ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଏକ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆକାଶ କହିଛନ୍ତି ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ-୨୦୨୧ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଦଳରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କୁ ସାମିଲ ନକରିବା ଦରକାର ।ତେବେ ଧୋନୀଙ୍କୁ ଦଳରେ କାହିଁକି ସାମିଲ କରାଯିବ ନାହିଁ ତାହାର କାରଣ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା । ସେ କହିବା କଥା ଯେ ଯଦି ସିଏସକେ ଧୋନୀଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଦଳରେ ସାମିଲ କରେ ତେବେ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ପ୍ରାୟ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏହି ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚେନ୍ନାଇ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ନିଲାମ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ପଠାଇବା ଦରକାର ଏବଂ ଏହା ପରେ ଟିମକୁ ରାଇଟ୍-ଟୁ-ମ୍ୟାଚ୍-କାର୍ଡ ଜରିଆରେ ଧୋନୀଙ୍କୁ କିଣିବା ଦରକାର । ଏହା କଲେ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କିଛି ଟଙ୍କା ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବ ଏବଂ ସେହି ଟଙ୍କାରେ ଭଲ ଟିମ ମଧ୍ୟ ବନେଇପାରିବ ବୋଲି ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି ।

ଆକାଶ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାରେ କରି କହିଛନ୍ତି ମୋତେ ଲାଗୁଛି ସିଏସକେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କୁ ଟିମରୁ ବାହର କରିଦେବା ଦରକାର ଏବଂ ଏହା ହେଲେ ସେ ପୁଣି ନିଲାମ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଆସିପାରିବେ । ଯଦି ସିଏସକେ ଧୋନୀଙ୍କୁ ପୁନଶ୍ଚ ଟିମରେ ସାମିଲ କରେ ​‌ତେବେ ଧୋନୀ ଆଗାମୀ ୩ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ପାରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ । ଯଦି ସେ ଉନ୍ନତ ମାନର ଖେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନପାରନ୍ତି ତେବେ ଟିମ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର କ୍ଷତି ହେବା ସୁନିଶ୍ଚିତ । ଯଦି ଧୋନୀଙ୍କୁ ରେଟିଂ ଖେଳାଳୀ ଭାବେ ସାମିଲ କରାଯାଏ ତେବେ ମଧ୍ୟ ଟିମକୁ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ସେ କହିବା କଥା ଯଦି ଧୋନୀ କେବଳ ୨୦୨୧ ଆଇପିଏଲ ଖେଳନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ଆଉ ନଖେଳନ୍ତି ତେବେ ସେ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବେ ସତ କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେହି ଟଙ୍କାରେ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଖେଳାଳୀ ସାମିଲ କରାଯାଏ ତେବେ ଟିମର ଫାଇଦା ହୋଇପାରିବେ ।

   Related Posts