Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ମାତ୍ର ୫୦୦ଟଙ୍କା ପାଇଁ ହତ୍ୟା : ବର୍ବରତା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ମୁହଁରେ ଗୁଳି ମାରିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

23/05/2020 at 6:09 PM

ବାରାବଙ୍କି ୨୩/୫: ବାରାବଙ୍କି ଜିଲ୍ଲାରେ ୫୦୦ଟଙ୍କାର ନେଣଦେଣ ବିବାଦରେ ଲୋନି କଟରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ କ୍ଷେତରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଗୁଳି ମୁହଁରେ ବାଜିବାରୁ ମୁହଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ମୃତକ ରାୟବରେଲି ଜିଲ୍ଲା ବାସିନ୍ଦା। ପୋଲିସ୍ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ୍ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ରାୟବରେଲି ଜିଲ୍ଲାର ଶିବଗଡ଼ ଥାନାର ବହୁଦା ଗାଁ ବାସିନ୍ଦା ବେଦ ପ୍ରକାଶ(୪୦)ଙ୍କ ତାଙ୍କ ଘରଠୁ ୨କିଲୋମିଟର ଦୂର ଏକ କ୍ଷେତ ପାଖରେ ଗୁଳି କରି ନୃଶଂସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରି ଦିଆଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ପିଠି ଏବଂ ମୁହଁରେ ଗୁଳି କରାଯାଇଛି। ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁଟି ପୂରାପୂରି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି। ଶନିବାର ସକାଳେ ଶବ ମିଳିବାର ସୂଚନା ପାଇ ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ଅମିତ କୁମାର ଅନ୍ୟ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ଚିହ୍ନିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳର କିଛି ଦୂରରେ ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ମିଳିଥିଲା। ମୃତକଙ୍କ ଘରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। ପୋଲିସ୍ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ୍ ପାଇଁ ପଠାଇଛି।

ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ସେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଇବା ବାଢ଼ୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଆସିବାରୁ ସେ ବାଇକ୍ ଧରି ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ କେଉଁଠି ଯିବା ବିଷୟରେ ପଚାରିବାରୁ ସେ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାଓ୍ବତ କରଜ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଡକାଇଥିବା କଥା କହିଥିଲେ। ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଫୋନ୍ କରିବାରୁ ସେ ଫୋନ୍ ରିସିଭ କରିନଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଫୋନ୍ କରିବାରୁ ଫୋନ୍ ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବାରୁ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା।

ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ଦିଲୀପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୫୦୦ଟଙ୍କା ନେଣଦେଣର ବିବାଦ ଥିଲା। ପାଖାପାଖି ଦେଢ଼ ମାସ ତଳେ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଚୋରି ମାମଲାରେ ଦିଲୀପ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ଦିଲୀପ ତା’ର କେତେକ ସାଥୀ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଥିଲେ।

   Related Posts