Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ଗୋଟିଏ କଦଳୀକୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ କିଣିଲେ ମହିଳା : କାରଣ ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

28/12/2018 at 1:54 PM

ସାଧାରଣତଃ କଦଳୀ କିଲୋ ୨୦ରୁ ୬୦ ଟଙ୍କାରେ ମଧ୍ୟରେ ମିଳିଥାଏ | ସେ ପୁଣି ଦେଶର ସବୁ ସହରରେ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କଦଳୀ ସହ ଜଡିତ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଜଣେଇବୁ ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଘଟଣାଟି ହେଲା- ଗୋଟିଏ କଦଳୀର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାଟି ସତ | ଜଣେ ମହିଳା ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ଗୋଟିଏ କଦଳୀ କିଣିଥିଲେ | ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଯେ, ଗୋଟିଏ କଦଳୀର ମୂଲ୍ୟ ଏତେ ବେଶୀ କାହିଁକି ! ଓ ମହିଳା ଏହି କଦଳୀଟି ଏତେ ପଇସା ଦେଇ କାହିଁକି କିଣିଲେ ।

ଯଦି ଗୋଟିଏ କଦଳୀର ମୂଲ୍ୟ ଏତିକି ହେବ ତାହେଲେ ଲୋକେ କଦଳୀ କିଣିବା ବା ଖାଇବା କଥା ସ୍ବପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବେନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ବ୍ରିଟେନର ଜଣେ ମହିଳା ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ କିଣିଛନ୍ତି ଗୋଟିଏ କଦଳୀ | ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ହେଲା ବବି ଗାର୍ଡେନ | ମହିଳା ଜଣକ ବ୍ରିଟେନର ଏକ ସୁପର ମାର୍କେଟରୁ ଏହି କଦଳୀକୁ ଅନଲାଇନ କିଣିଥିଲେ | ତେବେ ମହିଳା ଜଣକ ଅନଲାଇନରେ କେବଳ କଦଳୀ କିଣିନଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଦରକାରୀ ଅନ୍ୟ କିଛି ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କିଣିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ସବୁ ଜିନିଷର ଅର୍ଡର ଦେଇସାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ୧୦୦ ପାଉଣ୍ଡର ବିଲ ଆସିଥିଲା | ଅର୍ଡର ମୁତାବିକ ମହିଳାଙ୍କ ଜିନିଷ ତାଙ୍କ ଠିକଣାରେ ପହଂଚି ଯାଇଥିଲା | ଜିନିଷ ଆସିବା ପରେ ବିଲ ଦେଖି ମହିଳାଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯାଇଥିଲା | ଡେଲିଭରି ବଏ ୯୩୧.୧୧ ପାଉଣ୍ଡ ଅର୍ଥାତ ପାଖାପାଖି ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କାର ବିଲ ମହିଳାଙ୍କ ହାତକୁ ବଢ଼େଇ ଦେଇଥିଲେ |

ଘଟଣା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଏହି ବିଲର ଫଟୋ ଉଠାଇ ଟ୍ୱିଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ଏହାଛଡା ବିଲ ସହ ଆସିଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷର ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ଫଟୋ ଉଠାଇ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ କେବଳ ୯୩ ପାଉଣ୍ଡର ଜିନିଷ କିଣିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ୯୩୧ ପାଉଣ୍ଡ ସୁଝିବାକୁ ପଡିଥିଲା |ସମ୍ଭବତଃ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟିଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ଘଟିଥିଲା ।   

   Related Posts