Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ସୁପରମାର୍କେଟରୁ ଜିନିଷ ଚୋରାଇ ନିଜ ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ରରେ ଲୁଚାଇଲେ ମହିଳା : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

14/10/2020 at 3:54 PM

ମସ୍କୋ ୧୪/୧୦: ରୁଷର କ୍ରାସନୋଡାର ନାମକ ସହରରେ ସ୍ଥିତ ଏକ ସୁପରମାର୍କେଟର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ପୋଷାକ ଭିତରେ ଦୋକାନ ଜିନିଷ ଲୁଚାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ପରିଷ୍କାର ଭାବେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କିପରି ଏହି ମହିଳା ନିଜ ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ରରେ ଜିନିଷ ଲୁଚାଉଛନ୍ତି। ସୁପରମାର୍ଟର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଏହି ଘଟଣା କଏଦ ହୋଇଛି।

ଏହି ଦୋକାନରେ ଆଉ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ମହିଳାଙ୍କ କାରନାମାକୁ ଦେଖି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ସେହି ଗ୍ରାହକ ମହିଳାଙ୍କ ନଜରରୁ ଦୂର ହେବା କ୍ଷଣି ମହିଳା ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ରରେ ଜିନିଷ ଲୁଚାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା ପାଖାପାଖି ୬ଟି ଜିନିଷ ନିଜ ପୋଷାକରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ।

ମହିଳା ଅକ୍ଟୋବର ୫ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ବାଜି ୨୦ମିନିଟରେ ଚୋରି କରିଥିଲେ। ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ଼ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଜାରି କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସାର୍ବଜନିକ କରିବା ଉଚିତ୍। ଗାର୍ଡ଼ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏପରି ଆଚରଣ ପାଇଁ କେବଳ ବେଲଜ୍ଜା ଶବ୍ଦର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ।

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ଏହା ଦେଖି ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ମହିଳା ଏତେ ଜିନିଷ ନିଜ ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ରରେ ରଖିଲେ କିପରି? ମହିଳା ଲୁଚାଇଥିବା ଜିନିଷ ଦେଖା ବି ଯାଉନଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଏବେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।

   Related Posts