Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବାପାଇଁ ଅପିଲ କଲେ ବରକନ୍ୟା, ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

3/01/2019 at 1:38 PM

ସୁରଟ ୩/୧ : ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବା ଆଜିକାଲି ଏକ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ପାଲଟିଗଲାଣି | ଅନେକ ଲୋକେ ନିଜ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ  ଉପହାର ନଆଣିବା ପାଇଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦର୍ଶାଉଥିବା ଆମେ ଦେଖିଛେ | ସେହି ଉପହାର ଗରିବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଣ୍ଟିଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକେ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ଦର୍ଶାଇଥାନ୍ତି | ଗୁଜରାଟ ସୁରଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର | ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବାପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଅପିଲ କରାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରର ତଳେ ବରକନ୍ୟାଙ୍କ ବାପା ମା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ନିର୍ବାଚନରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ହିଁ ଆମ ପାଇଁ ଉପହାର | ଏହି ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

କେବଳ ସୁରଟ ନୁହେଁ ମାଂଗାଲୋରରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ | ଆଉ କିଛି ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ, ମୋଦି ସରକାର ଶାସନ କାଳରେ ଦେଶରେ ଯାହା ସବୁ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ତାହା ସବୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ଲେଖା ହୋଇଥିଲା | ମୋଦିଙ୍କ କିଛି ସମର୍ଥକ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ଲୋଗୋ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିବା ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏହାକୁ ନେଇ ମୋଦି ରିଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

   Related Posts