Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା : ପିଆଜ କିଲୋ ୧୦୦ ଟଙ୍କା !
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଝାଡୁମାରି ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ ଲଳିତ ମୋହନ ରାଉତ ସମ୍ମାନୀତ
  • ||
  • ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ସନ୍ଧବ ଲୁଣ ମିଶାଇ ସେବନ କଲେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ ଓଜନ
  • ||
  • ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚାକିରୀ: ବିସ୍କୁଟ୍ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମିଳିବ ମହାପ୍ରସାଦ ମିଳିବ
  • ||
  • ପୂଜା ପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ମୁତୟନ ହେବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ପଡିଆବାହଲରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ଓ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ
  • ||
  • ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ଖବର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମୋସ୍ ମିସାଇଲ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଭିଡିଓ ଜାରି କଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
  • ||

କରୋନା ଭୟ: ବର୍ଷେ ପାଇଁ ଉତ୍ତର ଆମେରିକା ମ୍ୟୁଜିକାଲ ଟୁର୍ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ ଏ.ଆର. ରେହମାନ

27/03/2020 at 12:08 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୦୩ : ଭେଟେରାନ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ ଆର୍ ରେହମାନ ଉତ୍ତର ଆମେରିକା ଗସ୍ତ ବାତିଲ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ରହମାନ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଉତ୍ତର ଆମେରିକାର ଏକ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ଟୁରରେ ଯାଆନ୍ତି ଯାହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ହେବ ନାହିଁ | କରୋନା ଭାଇରସର ବିଶବ୍ୟାପୀ ବିପଦକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରହମାନ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସ ରହମାନ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ରେହମାନ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସଙ୍ଗୀତକୁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବାଠୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କିଛି ନାହିଁ। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆମ ପରିବାର ସହିତ ଆମ ଘରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଏପ୍ରିଲ ଏବଂ ମେ ମାସରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ଥିଲା | ରେହମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଯାତ୍ରା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହେବ ନାହିଁ। ତଥାପି, ଯଦି ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ କୌଣସି ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହୁଏ, ତାହେଲେ ସେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଶ୍ଚୟ ସୂଚନା ଦେବେ |

ରେହମାନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ, ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ମୋ ବ୍ୟାଣ୍ଡର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମୁଁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ଏବଂ ମେ ମାସରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମୋର ଉତ୍ତର ଆମେରିକା ଯାତ୍ରା ବାତିଲ କରୁଛି। ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆମେ ପୁଣି ଥରେ ଏକାଠି ହୋଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମର ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବା | ସମୟ ସହିତ ଅନ୍ୟ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ମୁଁ ଅପଡେଟ୍ କରିବି |

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ସେମାନଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ ବାତିଲ୍ କରିଛନ୍ତି | କରୋନା ଭୂତାଣୁ ଏକ ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି | ଏହି ବିପର୍ଯ୍ୟୟକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦେଶ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ନହେବା ପାଇଁ ଭାରତ ୨୧ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକଡାଉନ ରହିଛି |

   Related Posts