Monday, April 22, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ହେଉଥିବା ଜଣେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀର ଗୁମର ଖୋଲିଲା ଗୋଟିଏ ପେନକିଲର ଟ୍ୟାବଲେଟ

ହିସାର ୧୦/୨- ଜଣେ ନାବାଳିକା ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇ ପରିବାର ଆଗରେ କହି ପାରୁ ନଥିବା ବେଳେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ପେନ କିଲର ଖୋଲିଦେଲା ଗୁମର ।

ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକା ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲେ । ସେ ୨୦୧୮ ମସିହା ଜୁନ ମାସରେ ଖରାଛୁଟି ବେଳେ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା । ସେ ସୁନୀଲ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସୁନୀଲ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ନେଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କରିଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଏହି ଘଟଣା ପୀଡ଼ିତା ଘରେ କହି ନଥିଲେ ।

ପୁନଶ୍ଚ ୨୦୧୮ ମସିହା ଡ଼ିସେମ୍ବର ମାସରେ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା । ପୀଡ଼ିତା ନିଜର ଜଣେ କ୍ଲାସମେଟ ଘରକୁ କ୍ଷୀର ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସୁନୀଲ ବୁଲିବାକୁ ଡ଼ାକି ନେଇଥିଲା । ନାବାଳିକା ସେଠାରେ ପଂହଚିଲାବେଳକୁ ସୁନୀଲର ସାଙ୍ଗ ବିକ୍ରମ, କାଲୁ ଓ ସନ୍ଦୀପ ଆଉ ଗୋଟେ ଘରେ ଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମେ ସୁନୀଲ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୁନୀଲର ଆଉ ତିନିଜଣ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାପରେ ସୁନୀଲ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଆଣି ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା । ପୀଡ଼ିତାର ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା କରୁଥିବାରୁ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କୁ ପେନକିଲର ଖାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ପେନକିଲର ଘରେ ଖାଇବାବେଳେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ  ମାଆ ଦେଖିଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣା ବୁଝିବାପରେ ସବୁ ସତ କଥା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ସୁନୀଲ ଓ ତା ର ତିନିଜଣ ସାଙ୍ଗ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କଥା ସ୍ଵୀକାର କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ମୁଖ୍ୟ ଆସାମୀ ସୁନୀଲକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଆଉ ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

899 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର