Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାର ନୂଆ ତରିକା: କକାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପିଆଉଥିଲେ ମଳମୂତ୍ର ମିଶ୍ରିତ ପାଣି, ପୁତୁରାମାନେ କରିଥିଲେ ଏମିତି ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର

5/11/2020 at 9:46 PM

ଝାରସୁଗୁଡା୫/୧୧: ଏ କି ପ୍ରକାର ଶତ୍ରୁତା । ଶତ୍ରୁତା ଯୋଗୁଁ କରିଥିଲେ ଏପରି ହୀନ ଆଚରଣ କରିଥିଲେ ।  ଶତ୍ରୁତା ବି କିଭଳି। ଶତ୍ରୁତା ଆଚରଣ କରି କକା ଓ ପରିବାରକୁ ୫ ବର୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ସମୟ ଧରି ମଳମୂତ୍ର ମିଶ୍ରିତ ପାଣି ପିଆଉଥିଲେ ।

ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିବା ପରେ ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ଲଖନପୁର ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଛି।ଲଖନପୁର ବ୍ଲକ ଧୁଲୁଣ୍ଡା ଗାଁ ରେ ରହୁଥିବା ଥଣ୍ଡାରାମ ବେହେରା ଙ୍କ ପରିବାର ର ତାଙ୍କ ପୁତୁରା ମାନଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଜମିବାଡ଼ି ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ପୁତୁରା ମାନେ ଥଣ୍ଡାରାମ ଙ୍କ ଘରେ ରହିଥିବା ଏକ ଗଭୀର ନଳକୂପରେ ୫ଫୁଟ ତଳୁ ଖୋଳି ନିଜ ଘର ପାଇଖାନାରୁ ନିର୍ଗତ ମଳମୂତ୍ର ମିଶା ପାଣିକୁ ଛାଡିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ୫ ବର୍ଷ ତଳେ ସେହି ନଳକୂପରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଯୁକ୍ତ ପାଣି ବାହାରିବାରୁ ଥଣ୍ଡାରାମ ଙ୍କ ପରିବାର ପାଣି ବ୍ୟବହାର ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

କିଛି ଦିନ ପରେ ପୁଣି ସେମାନେ ପାଣିକୁ ବ୍ୟବହାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।କିନ୍ତୁ ଗତସପ୍ତାହ ରେ ନଳକୂପରୁ ବାହାରୁଥିବା ପାଣି ଅଧିକ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେବାରୁ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କଣ୍ଢେଇକେଲା ଫାଣ୍ଡିରେ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। କଣ୍ଢେଇକେଲା ପୋଲିସ  ଘଟଣା ର ତଦନ୍ତ କରିବା ସମୟରେ ନାଳକୂପକୁ ଖୋଳିବା ପରେ ନାଳକୂପର କେସିଙ୍ଗ ପାଇପ କାଟି ପାଇଖାନା ପାଇପକୁ ଯୋଡ଼ା ଯାଇଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ପୁତୁରା ଗୁରୁଦେବ ବେହେରା ଓ ସ୍ବପ୍ନେଶ୍ୱର ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ରେଙ୍ଗାଲୀ ଥାନା ଆଇଆଇସି ସାରଂଗଧର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts