Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ଲାଗି ନାବାଳକକୁ ଲଙ୍ଗଳାକରି ରାସ୍ତାରେ ଚଲାଇଲେ, ବେଲ୍ଟରେ ବାଡେଇଲେ…

10/02/2020 at 8:47 PM

ଜୟପୁର୧୦/୦୨- ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ଏବେର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି କମ୍‌ ବୟସ୍କ ଏବଂ ଯୁବ ପୀଢିଙ୍କ ଲାଗି ବେଶ୍‌ ଆକର୍ଷଣ । ଅନେକ ଏହାର ନିଶାରେ ପଡିଗଲା ଭଳି ଲାଗେ । ତେବେ ଏହାର ଏକ ବଡ଼ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଘଟଛି।  ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ  ଲାଗି ଜଣେ ନାବାଳକକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରାସ୍ତାରେ ଚଲାଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଝିଅର ସଂପର୍କୀୟ ।  ଆଉ  ବେଲ୍ଟରେ ପିଟିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ , ନିର୍ଯାତନାର ଭିଡିଓ କରି ଧମକ ବି ଦେଇଛନ୍ତି ।ଜୟପୁରରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ପୋଲିସରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ଗିରଫ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।

 ଘଟଣାଟି ହେଲା, ଜଣେ ନାବାଳକ ଜଣେ ଝିଅ ସହ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓଟିଏ କରିଥିଲା । ବାସ୍‌ ତାପରେ ଭୋଗିଲା ପରିଣାମ । ସେହି ଝିଅର ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ  ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ କରିଥିବା ନାବାଳକ ଜଣକୁ ଧରି ଦେଇଛନ୍ତି ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ।ଭିଡିଓରେ ସେହି ନିର୍ଯାତନାର ଦୃଶ୍ୟ ବି ଭାଇରାଲ । ନାବାଳକ ଜଣକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରାସ୍ତାରେ ବୁଲାଇଛନ୍ତି , ତେବେ ତାର ମୁହଁ ଢାଙ୍କିଛନ୍ତି । ବେଲ୍ଟରେ ପିଟିବା ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ନାବାଳକର ଭୁଲ ହେଲା, ତାକୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବା ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଭଉଣୀ ସହ ସେ ଏକ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରିଥିଲା । ଆଉ ସେଥିଲାଗି ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ଝି୍ଅର ଭାଇ ଓ ତାର ସାଙ୍ଗମାନେ ନାବାଳକକୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରି ଆହୁରି ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାପରେ ଭୟଭୀତ ନାବାଳକ ଜଣକ କୌଣସି ଉପାୟରେ ସେଠାରୁ ଖସି ଘରକୁ ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲା । ନାବାଳକଙ୍କ  ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିରେ ଝିଅର ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହଯୋଗୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରିଥିବା ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଝିଅର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ନାବାଳକ ନାମରେ ପକ୍ସୋ ଧାରାରେ ପଲଟା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଦୁଇ ପକ୍ଷର ମାମଲା ଭିତ୍ତିରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଏବଂ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଟାନ ହେବ ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts