Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ଲାଗି ନାବାଳକକୁ ଲଙ୍ଗଳାକରି ରାସ୍ତାରେ ଚଲାଇଲେ, ବେଲ୍ଟରେ ବାଡେଇଲେ…

10/02/2020 at 8:47 PM

ଜୟପୁର୧୦/୦୨- ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ଏବେର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି କମ୍‌ ବୟସ୍କ ଏବଂ ଯୁବ ପୀଢିଙ୍କ ଲାଗି ବେଶ୍‌ ଆକର୍ଷଣ । ଅନେକ ଏହାର ନିଶାରେ ପଡିଗଲା ଭଳି ଲାଗେ । ତେବେ ଏହାର ଏକ ବଡ଼ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଘଟଛି।  ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ  ଲାଗି ଜଣେ ନାବାଳକକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରାସ୍ତାରେ ଚଲାଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଝିଅର ସଂପର୍କୀୟ ।  ଆଉ  ବେଲ୍ଟରେ ପିଟିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ , ନିର୍ଯାତନାର ଭିଡିଓ କରି ଧମକ ବି ଦେଇଛନ୍ତି ।ଜୟପୁରରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ପୋଲିସରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ଗିରଫ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।

 ଘଟଣାଟି ହେଲା, ଜଣେ ନାବାଳକ ଜଣେ ଝିଅ ସହ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓଟିଏ କରିଥିଲା । ବାସ୍‌ ତାପରେ ଭୋଗିଲା ପରିଣାମ । ସେହି ଝିଅର ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ  ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ କରିଥିବା ନାବାଳକ ଜଣକୁ ଧରି ଦେଇଛନ୍ତି ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ।ଭିଡିଓରେ ସେହି ନିର୍ଯାତନାର ଦୃଶ୍ୟ ବି ଭାଇରାଲ । ନାବାଳକ ଜଣକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରାସ୍ତାରେ ବୁଲାଇଛନ୍ତି , ତେବେ ତାର ମୁହଁ ଢାଙ୍କିଛନ୍ତି । ବେଲ୍ଟରେ ପିଟିବା ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ନାବାଳକର ଭୁଲ ହେଲା, ତାକୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବା ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଭଉଣୀ ସହ ସେ ଏକ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରିଥିଲା । ଆଉ ସେଥିଲାଗି ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ଝି୍ଅର ଭାଇ ଓ ତାର ସାଙ୍ଗମାନେ ନାବାଳକକୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରି ଆହୁରି ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାପରେ ଭୟଭୀତ ନାବାଳକ ଜଣକ କୌଣସି ଉପାୟରେ ସେଠାରୁ ଖସି ଘରକୁ ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲା । ନାବାଳକଙ୍କ  ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିରେ ଝିଅର ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହଯୋଗୀକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓ ସୁଟ୍‌ କରିଥିବା ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଝିଅର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ନାବାଳକ ନାମରେ ପକ୍ସୋ ଧାରାରେ ପଲଟା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଦୁଇ ପକ୍ଷର ମାମଲା ଭିତ୍ତିରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଏବଂ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଟାନ ହେବ ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts