Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

IPL ତ୍ରୟୋଦଶ ସଂସ୍କରଣ ଉପରେ Corona ଛାଇ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ BCCIଙ୍କ ବୈଠକ

11/03/2020 at 2:49 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧।୩: ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ) ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ବୈଠକ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥିରେ ଆଇପିଏଲର ତ୍ରୟୋଦଶ ସଂସ୍କରଣ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେବ। ମୁମ୍ବାଇ ୱାଙ୍ଖଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ ତାରିଖ ଦିନ ଆଇପିଏଲର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହେବ। ତେବେ ଦେଶରେ କରୋନାକୁ ନେଇ ଉପୁଜିଥିବା ପରିସ୍ଥିତି ଆଇପିଏଲ ଆୟୋଜନ ନେଇ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ତେବେ ପରିଦୃଶ୍ୟ ନେଇ ଆଗାମୀ ଦୁଇ ୩ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏ ନେଇ ଅଧିକାରୀକ ଭାବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି କୁହାଯାଇ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତି ଆମ ଚତୁପାର୍ଶ୍ୱରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ଉପରେ ଆମକୁ ନଜର ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି।   କାରଣ ଏବେ ପ୍ରତିଦିନ ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳୁଛି। ଦୈନିକ ନୂଆ ନୂଆ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଅଭିଯୋଗ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଆଇପିଏଲ ଆୟୋଜନ ନେଇ ଗଭର୍ଣ୍ଣିଂ କାଉନସିଲର ଜନୈକ ସଦସ୍ୟ ଏଠାରେ କହିଛନ୍ତି।

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସର ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ ସହ ଦେଶରେ ଆଇପିଏଲ ତ୍ରୟୋଦଶ ସଂସ୍କରଣର ବିଗୁଲ ବାଜିବ। ତେବେ ସିଡ୍ୟୁଲ ଅନୁସାରେ ଆଇପିଏଲ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲୀ ଗତ ସପ୍ତାହରେ କହିଥିଲେ। ଏଥିରେ କରୋନା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଗାଙ୍ଗୁଲୀ। ତେବେ ଏ ନେଇ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ମାଲିକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନଥିବା ବେଳେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଦାବିଦାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିସିସିଆଇଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ତେବେ ଏ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରାଳୟଙ୍କ ଆଡଭାଇଜରିକୁ ଆମେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ ଓ ଯଦି ସେଭଳି କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ରୁଦ୍ଧ ଦ୍ୱାର ମ୍ୟାଚ୍  ଖେଳାଯିବ ବୋଲି ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦିଆଯାଇଛି। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖାଲି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ ଓ ଏଥିଯୋଗୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜିଙ୍କ ଆୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାର ଏବେ ଆଶଙ୍କା କରାଗଲାଣି। ହେଲେ ଏଥିପ୍ରତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଦୃଷ୍ଟି ଦେଇ ନାହାନ୍ତି। ଏଣୁ ଆଉ ଏକ କଥା ହୋଇପାରେ। ତାହା ହେଉଛି ଆଇପିଏଲ ଲାଗି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦିନ ହ୍ରାସ କରି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଆଉ କିଛି କାଳ ଆଗକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇନେବା। ତେବେ ଏ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇନାହିଁ।

   Related Posts