Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଡ଼ାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ମାଡ଼ମାରି ପିଆଇଲେ ମଦ..ସଂଧ୍ୟାରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ବି ଜବରଦସ୍ତ ରଖିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ

5/03/2019 at 6:30 PM

ବାରାଣାସୀ ୫/୨- ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ । ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଏସିଡ଼ ଢ଼ାଳିଦେବାକୁ ଧମକ । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାରଣାସୀରେ ।

ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଥିବା ସାଗର ଯାଦବ ନାମକ ଜଣେ ଛାତ୍ର ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଥିବାର ଜଣାଯାଇଛି । ସାଗର ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଥିଲା । ବିଭିନ୍ନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ବାରାଣାସୀରେ ରହୁଥିଲା ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି । ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ସାଗର ଯାଦବର ଆହୁରି ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ସାମିଲଥିବା କଥା ଜଣାଯାଇଛି  ।

ଜଣେ ଡ଼ାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା  ଘଟଣାର ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା । ଡ଼ାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଜଣଙ୍କ କଲେଜକୁ ବସରେ ଯାଉଥିଲେ ।  ବସରୁ ଓହ୍ଲାଇ କଲେଜ ଯିବାକୁ ଚାଲିଚାଲି ଯାଉଥିଲେ ଛାତ୍ରୀ । ଏହି ସମୟରେ ସାଗର ଯାଦବ ଏସିଡ଼ ଢ଼ାଳିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଖାଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କାର୍ ଭିତରକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କାର ଭିତରେ ମଦ ପିଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥଲେ । ଛାତ୍ରୀ ମନାକରିବାରୁ ତାଂକୁ ଜବରଦସ୍ତ ମଦପିଆଇବା ସହ ମାଡ଼ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ ।

ଚଳନ୍ତା କାର ଭିତରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ସାଗର ।  ତା ପରେ ସେମାନେ ଏକ ଘରକୁ ନେଇ ପୁଣି ମଧ୍ୟ ମଦ ପିଆଇଥିଲେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ । ସାଗରର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଅମର ଓ ବିନୀତ  ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାଗରକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ପୋଲିସ ଆଉଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts