Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ରେଲଓ୍ଵେ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ଠାରୁ ଆଇଏଏସ ଅଭିଷେକ ନାଁ କହି ଠକିନେଲେ ୧୫ ଲକ୍ଷ ,ଖାତାରେ ଜମା କରିବାକୁ ଫୋନରେ କରିଥିଲେ ଡ଼ିଲ୍

3/04/2019 at 8:44 PM

କାନପୁର ୩/୪- ଜଣେ ରେଲଓ୍ଵେ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରଙ୍କ ଠାରୁ  ୧୫ଲକ୍ଷ ଲୁଟ । ନିଜକୁ ଜଣେ  ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ କହି ଫୋନ କରିଥିଲେ । ତା ପରେ ନିଜର ଟେଣ୍ଡର କାଏମ ରଖିବାକୁ ୧୫ଲକ୍ଷ ଖାତାରେ ଜମା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଅଧିକାରୀ ।

ଏଭଳି ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ କାନପୁରେ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଆଇଏଏସ ଅଭିଷେକ ରଂଜନ କହୁଥିବା କଥା ଫୋନ ଆସିଥିଲା । ରେଲଓ୍ଵେ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ବିବେକ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା ଏହି ଫୋନ କଲ୍ । ସେ ନେଇଥିବା ମାଟିକାମର ଟେଣ୍ଡରକୁ କାଏମ ରଖିବାକୁ ହେଲେ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ । ଯଦି ସେ ୧୫ ଲକ୍ଷ ନ ଦିଅନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କ କାମ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଟଂକା ଜମା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଅଧିକାରୀ ।

ବିବେକଙ୍କ ପାଖରେ ଏକକାଳୀନ ଏତେ ଟଂକା ନଥିବାରୁ ସେ ୧୩.୮୯ ଲକ୍ଷ ଟଂକା ଜମା କରିଥିଲେ । ଜମା କରିସାରିବା ପରେ ଦେଖାହେବା କଥା କହିଥିଲେ ବି ଅଧିକାରୀ ଦେଖା କରି ନଥିଲେ । ତା ପରଠାରୁ ଫୋନ ସଇଚ ଅଫ୍ ଥିଲା । ଏହି ବାବଦରେ ସେ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ କରୁଚି ।

   Related Posts