Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିପାରୁନି ବାପା, ମାସକ ତଳେ ପୁଅକୁ କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା

14/01/2019 at 8:59 PM

ଭୋଜପୁର ୧୪/୧- ପୁଅକୁ ମାସେ ତଳେ କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା । ମାମଲା ରୁଜୁକରିବାକୁ ବାପା ମାସେ ହେଲା ଥାନାରେ ଅଧିଆ ପଡ଼ିଲେ ବି କରିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ମାମଲା ରୁଜୁ ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବିହାରର ଭୋଜପୁର ଅଂଚଳରେ । ଜୁଲାଇ ୭ ତାରିଖ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ନବାଦା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ନବାଦା ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଜଗିଂ ସେଣ୍ଟରକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଜଗିଂ ସେଣ୍ଟରରୁ ଆଉ ଫେରି ନଥିଲା ।  ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଯାଇଥିବା କଥା କିଛି ପ୍ରତ୍ୟେକଦର୍ଶୀ କହିଛନ୍ତି ।

 ତା ପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅନୁପମ କୁମାରଙ୍କୁ ମୂମୁର୍ଷ ଅବସ୍ଥାରେ ନବାଦାର ଏକ ସ୍କୁଲ ପଛପଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ  ଚିକିତ୍ସାପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ସେହିଦିନ ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ଅନୁପମ କୁମାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ଅନୁପମ କୁମାରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବାପା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଥାନାଧିକାରୀ ଅଭିଯୋଗରେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ବୋଲି ମାମଲା ରୁଜୁକରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହିଲେ ବି କୌଣସି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିନାହିଁ ପୋଲିସ । ଅନୁପମଙ୍କ ବାପା ମାସେ ହେଲା ଥାନାକୁ ଦୌଡ଼ୁଥିଲେ ବି ଗୋଟିଏ ଘଟଣାର ଦୁଇଟି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିହେବନାହିଁ ବୋଲି କହି ଫେରାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଅନୁପମଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ପୁଅର ହତ୍ୟାକାଣ୍ତର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଦାବୀ କରିଥିଲେ ବି ଥାନାଧିକାରୀ ଶୁଣୁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।  

  

   Related Posts