Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ନାଟକ ଫେଲ୍ , ଧରା ପଡିଗଲା ହତ୍ୟାକାରୀ ପ୍ରେମିକ…ବିନାଦୋଷରେ ସ୍ବାମୀ ହେଲା ହନ୍ତସନ୍ତ

27/12/2019 at 7:57 PM

ଜଲନା ୨୭।୧୨: ଅପରାଧୀ ଯେତେ ଚାଲାକ ହେଲେ ବି ଧରା ପଡିବା ନିଶ୍ଚିତ । ଏହା ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି , ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜଲନାରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ । ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ , ତାର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାକୁ ଅତି ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବେ ହତ୍ୟା କଲା । କିନ୍ତୁ ମୃତ ଦେହକୁ ରେଲୱେଟ୍ରାକ୍‌ରେ ପକାଇ ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେଲା । ସେତିକିରେ ସରିଲାନି ତାର ଷଡଯନ୍ତ୍ର, ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀକୁ ବି ଫସାଇଦେଲା । ତାଙ୍କୁ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଦାୟୀ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ଗିରଫ  ବି କରାଇଦେଲା । କିନ୍ତୁ ଅତି ଚାଲାକିରୁ ଶେଷରେ ଧରାପଡିଗଲା ।          

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜଲନାରେ ଡିସେମ୍ବର ୨୧ ତାରିଖ ଦିନ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକ୍ ନିକଟରୁ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ସେହି ୨୦ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଦିପାଳୀ ରମେଶ ସିଙ୍ଗଡେ । ପ୍ରଥମେ ତାହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ମନେ ହୋଇଥିଲା ।ତାପରେ ସେହି ଘଟଣାରେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅବିନାଶ ୱାଞ୍ଜାରେଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ସହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଲାଗି ପ୍ରରୋଚିତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିରେ ପୋଲିସ ଅବିନାଶକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।   କିନ୍ତୁ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଦିପାଳୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନଥିବା ଏବଂ କିଛି ଓଜନିଆ ଜିନିଷରେ  ଆଘାତ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା । ତାପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଆଧାରରେ ଜଲନାର ମାଡା କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ସଚିନ ଗାଏକୱାଡକୁ ପୋଲିସ ଧରିଥିଲା, ଜେରା ବେଳେ ସଚିନ୍ ଖୋଲିଥିଲା ଗୁମର ।

 ବିବାହିତ ସଚିନ ପୂର୍ବରୁ ଦିପାଳୀକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା । ଦୁହେଁ କିନ୍ତୁ ପରେ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ବି ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ ।ଘଟଣା ଦିନ ସଚିନଙ୍କ ସହ ବାଇକ୍ରେ ଦିପାଳୀ ଯାଉଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା । ତେବେ କିଛି ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ପରେ ସଚିନ ଷ୍ଟେସନ  ପାଖରେ ଦିପାଳୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ରେଳ ଧାରଣାରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲା । ତାପରେ ଦିପାଳୀଙ୍କ ଫୋନ୍ରୁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ମେସେଜ ପଠାଇ ଅବିନାଶ ବିରୋଧରେ ଲେଖିଥିଲା । ଅବିନାଶ ତାକୁ ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହ କରିଥିବା  ଏବଂ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବାରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଥିବା ମେସେଜ ଲେଖିଥିଲା ସଚିନ୍ । ଆଉ ତାହାକୁ ତାଙ୍କ ଝି୍ଅର ସୁଇସାଇଡ୍ ମେସେଜ ବୋଲି ଭାବି ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଦିପାଳୀ ବାପା । ତେବେ ସଚିନ ସବୁ ମାନିଯିବା ପରେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ବିନା ଦୋଷରେ କିଛି ଦିନ ପୋଲିସ ହାଜତରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛି ଅବିନାଶ ।   

   Related Posts