Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୋଦୀଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀ – ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ୍‌ ସହ ଏପରି ହୁଏ

6/02/2020 at 3:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬।୦୧ – ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଲୋକ ସଭାରେ ଏକ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ ଉପରେ ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରସ୍ତାବରେ କହିବା ସମୟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ସାମ୍ନା ସାମ୍ନି ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମୋଦୀ କାହାର ନାମ ନ ନେଇ ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ୍‌ ସହ ଏପରି ହୁଏ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଗତକାଲି କଂଗ୍ରେସର ଜଣେ ନେତାଙ୍କର ଘୋଷଣାପତ୍ର ଶୁଣିଛି। ତାଙ୍କର ଘୋଷଣରେ ୬ ମାସପରେ ମୋଦୀଙ୍କ ପିଠିରେ ଲାଠି ବସିବ ବୋଲି କହିଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି କହିଛନ୍ତି । ଆଜତକରେ ବାହାରିଥିବା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମୋଦୀ ୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନମସ୍କାର ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ , କାରଣ ଆଜିଯାଏଁ ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି ଏପରି ଖରାପ ଗାଳି ଶୁଣୁଛନ୍ତି ଏବେ ନିଜକୁ ଗାଳି ପ୍ରୁଫ୍‌ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ୬ ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନମସ୍କାର କରି ପିଠିକୁ ଏପରି କରି ଦେବି ଯେ ଲାଠି ମାଡରେ ବି ପିଠି କିଛି ହେବ ନାହିଁ । ପ୍ରଥମରୁ ଘୋଷଣା କରି ଦେଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ବ୍ୟାୟମ କରିବାପାଇଁ ୬ ମାସ ସମୟ ମିଳିଗଲା ।

ଏହାର ଜବାବରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ନିଜ ଆସନରେ ଛିଡା ହୋଇ ଟିପ୍ପଣୀ କରିଥିଲେ । ମୋଦୀ ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଗତ ୪୦ ମିନିଟ ଧରି କହୁଥିବା ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସମୟ ଲାଗିଲା, ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ୍‌ ସହ ଏପରି ହୁଏ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ବି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ନିଜ ଆସନରେ କିଛି କହୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଦିଲ୍ଲୀର ହୌଜି ରାନିରେ ଏକ ଜନ ସଭାରୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବା ଅବସରରେ , ମୋଦୀ ଯେଉଁ ଭାଷଣ ଦେଉଛନ୍ତି ୬ ମାସ ପରେ ସେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ପାରିବେ ନାହିଁ , ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଯୁବା ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଦଣ୍ଡା ମାରିବେ, କାରଣ ଦେଶର ଜନତାଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଦିଆଯାଉ ନାହିଁ , ରୋଜଗାର ବିନା ଦେଶ ଆଗକୁ ବଢି ପାରିବ ନାହିଁ ।

ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ବୟାନକୁ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts