Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ମହମ୍ମଦଙ୍କ କାର୍ଟୁନ ପାଇଁ ଗଡ଼ିଲା ୨ମୁଣ୍ଡ : ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାଟିଥିବା ମୌଳବାଦୀକୁ ଗୁଳି କଲା ପୋଲିସ୍

17/10/2020 at 3:19 PM

ପ୍ୟାରିସ୍ ୧୭/୧୦: ପ୍ୟାରିସରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ପୈଗମ୍ବର ମହମ୍ମଦଙ୍କ କାର୍ଟୁନ ନିଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ଳୋଗାନ୍ ଦେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସକୁ ସେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇଥିଲା ଏବଂ ଭୟଭୀତ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା। ପରେ ପୋଲିସ୍ ତାକୁ ଗୁଳି କରି ଦେଇଥିଲା।

ଏକ ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସି ମୁତାବକ ଇତିହାସର ଶିକ୍ଷକ ନିଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପୈଗମ୍ବର ମହମ୍ମଦର କାର୍ଟୁନ ଦେଖାଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ବ୍ୟକ୍ତି ରାଗି ଯାଇଥିଲା। କାର୍ଟୁନ ଦେଖାଇବାରୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଛୁରୀ ଧରି ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାଟି ଦେଇଥିଲା। ଘଟଣାର ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା। ଫ୍ରାନ୍ସର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଇମାନୁଏଲ୍ ମେକ୍ରୋ ପ୍ୟାରିସର ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ ଉପନଗରରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କଟାଯିବା ଘଟଣାର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବନ୍ଧୁକ ପକାଇବାକୁ କହିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ପୋଲିସକୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। କିଛି ଦୂର ଯାଇ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପୁଣି ଥରେ ପୋଲିସକୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇଥିଲା ଏବଂ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ୍ ତାକୁ ଗୁଳି କରି ଦେଇଥିଲା।

   Related Posts