Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କାର ନୋଟିସ୍‌ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ, ଶବ ପାଖରୁ ମିଳିଲା ସୁସାଇଡ୍ ନୋଟ୍

21/11/2019 at 5:07 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୨୧/୧୧: ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ବୁଧବାର ଏକ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀର ପୋଗାକୁ ହରିଣୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଥିବା ଏହି  ଆଇଟି କମ୍ପାନୀରୁ କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବାହାର କରାଯିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ନୋଟିସ୍‌ କରିଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନାମ ଥିଲା। ଚାକିରି ଚାଲିଯିବା ଭୟରେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା କଥା ସୁସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ  ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ମୃତ ଶରୀରକୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଶବ ପାଖରୁ ଗୋଟିଏ ସୁସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ ହୋଇଛି। ମୃତ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀ​‌ରେ ସପ୍ଟଓ୍ବେୟାର ଡେଭଲପ୍‌ର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଚାକିରି ଚାଲିଯିବା ଭୟରେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ସୁସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି। ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ନିଜ ରୁମ୍‌ରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ମାହବୁବ୍‌ନଗର ଜିଲ୍ଲାରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ କମ୍ପାନୀରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯିବ ବୋଲି ନୋଟିସ ଦିଆଯାଇଥିଲା। କେବଳ ତାଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ନୋଟିସ୍ କରିଛି।

   Related Posts