Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ଅଲଗା ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ବବାଲ୍‌- ଆଗ୍ରାରେ ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଓ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରେମବିବାହ

24/01/2020 at 5:17 PM

ଆଗ୍ରା – କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମ ବୟସ ମାନେନା । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଆଗ୍ରାରେ ଘଟିଛି । ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳାଙ୍କର ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷିୟ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ହୋଇଛି । ଏହି ମହିଳା ଆଗରୁ ବିବାହିତା । ତାଙ୍କର ୭ ଜଣ ପୁଅଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ୫ ଜଣ ନାତି ନାତୁଣୀ ବି ଅଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଏବେ ହୋ ହଲ୍ଲା । ଏବେ ମାମଲା ଯାଇ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ପୁଲିସ ବି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଏବେ ବେଶ୍ ଚିନ୍ତାରେ ।

ବୟସ୍କା ମହିଳା ଏବେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ ବେଶ୍‌ ହଟଚମଟ ହୋଇଛି । ମାତ୍ର ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ଯେତେ ବୁଝାଇଲେ ବି ବୁଝିବାରୁ ନାରାଜ । ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ୍‌ ଧରି ବସିଛନ୍ତି । ଯୁବକ ବି ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଅନ୍ଧ ସେ ବି ବିବାହ ପାଇଁ ପୁରା ରାଜି । ଦୁଇ ଜଣେ ଏବେ ପରସ୍ପରକୁ ଜୀବନସାଥୀ ଭାବେ ପାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ।

ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏବେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବୁଝାଇ ବୁଝାଇ ନୟାନ୍ତ ହୋଇ ଗଲେଣି । ମାତ୍ର କେହି ବୁଝିବା ପାଇଁ ନାରାଜ । ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅ ଝିଅ ବାହା ହୋଇ ସାରିଲେଣି । ତାଙ୍କର ନାତି ନାତୁଣୀ ବି ଅଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ପତି ଓ ପୁଅ ଥାନାରେ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଦୁଇ ପକ୍ଷ ଥାନାରେ ପରସ୍ପରକୁ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ । ହାତା ହାତି ହେବା ଅବସ୍ଥାରେ ପୁଲିସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲା ।
ପରେ ଥାନାରେ ମହିଳା ଓ ଯୁବକ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦି କରୁଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ପୁଲିସ ବି ବୁଝାଇବା ପାଇଁ ଲାଗିଥିଲା । ମାତ୍ରେ କେହି ମାନିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ । ପୁଲିସ ବୁଝାଇବାରେ ହାର ମାନିବା ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରୁଥିବା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ଏବେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଘରେ ପୁରାଇ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ବି ରାଜି ହୋଇ ଦୁଇ ଜଣ ଘର ଛାଡି ଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ଏବେ ଦୁଇ ଜଣ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି ।

   Related Posts