Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ୨ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ସିବିଏସଇ ଦଶମ ଓ ଦ୍ବାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ସୂଚୀ
  • ||
  • ରାସ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟର ତଦାରଖ କଲେ ସାଂସଦ ମଞ୍ଜୁଲତା ମଣ୍ଡଳ, ପିଚୁ ଉଠିଯାଉଥିବା ନେଇ ହୋଇଥିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ମୁନିଗୁଡା : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ର ୪ଟି ବଗି ଲାଇନଚ୍ୟୁତ, ରାୟଗଡା-ଟିଟିଲାଗଡ ମଧ୍ୟରେ ରେଳ ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରତାପ ଦେବଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ ଦେଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଘାଟିରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ବ୍ରେକ୍ ଫେଲ୍ ହେବାରୁ ଟ୍ରକ୍କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶନିବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୧୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୭୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ଆଲମିରାରେ ନିଆଁ ଲାଗି ପୋଡିଗଲା ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତାକଡରୁ ରମାଦେବୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାରହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ବିଛାଇଥିଲେ, ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଲିଗଲା ନିଜ ଜୀବନ
  • ||

ରାଜଧାନୀର ଇଂଲିସ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣିତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ ଘଟଣା: ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ଅଭିଭାବକ, ପୋଲିସ ନିଷ୍କ୍ରୀୟ

3/11/2018 at 9:20 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩|୧୧: ସ୍କୁଲରେ  ପିଲା କେତେ ସୁରକ୍ଷିତ ? ଏୟା ହିଁ ବର୍ତତମାନ ସମୟର ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।   ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ନାରାୟଣ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯେ।ଗ  ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଣିତ ଶିକ୍ଷକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନି । ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୧୦ ତାରିଖରେ ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ ସ୍କୁଲର ୨ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେହି ଦିନ ହିଁ  ଅଭିଭାବକମାନେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ।ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେବା ଫଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଫେରାର ହେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଲା ଓ ଫେରାର ହୋଇଗଲା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ହାଲକା ଭାବରେ ନେବା ସହ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତଦନ୍ତ କରିନଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢିଥିଲା । ଆଉ ଆଜି ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି ।  ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକ ସଂଘ ସହ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କର ଏକ ବୈଠକ ବସିବ ।ଅପରପକ୍ଷରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଶୋକ ମୁଦୁଲି ନାମକ ବାହାରର ଜଣେ ଶିକ୍ଷକକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ନାରାୟମ ସ୍କୁଲ ଚାଲିଥିବା ବିଲ୍ଡିଂର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ଥିବା ପ୍ରକୋଷ୍ଠଗୁଡିକର ଝରକାରେ ଗ୍ରୀଲ ନାହିଁ । ଫଳରେ କେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଅଘଟଣ ଘଟିବା ଆଶଂକା ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ସ୍କୁଲ ଫିସ ବୃଦ୍ଧି ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଦାବୀ ନେଇ ଆଜି ଅଭିଭାବକମାନେ ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ୨ଜଣ ସ୍ତୁଲଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଚୁପ୍‌ ବସିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ଷ ଅଭିଭାବକମାନେ ଆଜି ପ୍ରନ୍ସପାଲଙ୍କୁ ଘେରାଉ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲରେ ପହଂଚି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚ କରିଥିଲା ।

   Related Posts