Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ସାନିଟାଇଜର୍ ପିଇ ୯ ମୃତ: ମଦ ବଦଳରେ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଙ୍କସରେ ମିଶାଇ ୧୦ ଦିନ ଧରି ପିଉଥିଲେ, ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୩ ଜଣ ଭିକାରୀ

31/07/2020 at 3:02 PM

ଅମରାବତୀ. ୩୧|୦୭:  ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରକାଶମ ଜିଲ୍ଲାରେ ସାନିଟାଇଜର ପାନ କରି ୯ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ପ୍ରକାଶମ ଜିଲ୍ଲା ଏସପି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କୌଶଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୃତକମାନେ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ସାନିଟାଇଜର ପିଇ ଆସୁଥିଲେ । ଏପରିକି ଏହାକୁ ସେମାନେ ପାଣି ଓ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଙ୍କସରେ ମିଶାଇ ପାନ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ସେମାନେ କେଉଁଠୁ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ସାନିଟାଇଜର ଆଣିଲେ ତାହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ତେବେ ସେ ଏପରି କାହିଁକି କରୁଥିଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ମୃତକମାନେ ଗତ ୧୦ ଦିନ ଧରି ସାନିଟାଇଜର ପିଉଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ମିଳୁଥିବା ସାନିଟାଇଜରକୁ ଯାଞ୍ଚ୍ ପାଇଁ ଫରେନସିକ୍ ଲ୍ୟାବକୁ ପଠାଯାଇଛି ।

ପ୍ରକାଶମ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ଜାରି ରହିଛି ।ଫଳରେ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ଅଧିକାଂଶ ମଦ୍ୟମ ମଦ ନପାଇ ସାନିଟାଇଜର୍ ସେବନ କରୁଛନ୍ତି । ସାନିଟାଇଜର୍ ସେବନ କରି ପ୍ରଥମେ ୨ଜଣ ଭିକାରି ଗୁରୁବାର ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ଭିକାରୀ ମଧ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଅନ୍ୟ ୬ ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ ।  

   Related Posts