Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାର ୯ ଦିନ ପରେ ବି ସିମାଞ୍ଚଳଙ୍କର ମିଳୁନି ପତ୍ତା: ମାଂସ ପିଣ୍ଡୁଳାର ହୋଇଛି ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ, ଦଶକର୍ମ ପାଇଁ ପୁଅର ଖଣ୍ଡେ ଅସ୍ତି ମାଗୁଛନ୍ତି ମା’

15/10/2020 at 6:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫/୧୦ : ଭୁବନେଶ୍ବର ରାଜଭବନ ନିକଟ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାକୁ ୯ ଦିନ ପୁରିଲାଣି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ବି ସିମାଞ୍ଚଳଙ୍କର ପତ୍ତା ପାଉନି ପୋଲିସ। ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରୁ ଜବତ ମାଂସ ପିଣ୍ଡୁଳାର ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ସୀମାଞ୍ଚଳଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସିଥିବା ବେଳେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସେମାନଙ୍କର ରକ୍ତନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି।

ଶୁକ୍ରବାର ମୋ ପୁଅର ଦଶ । ଦଶକର୍ମ କରିବାକୁ ମୋ ପୁଅର ଖଣ୍ଡେ ଅସ୍ତି ମୋତେ ଦିଅ। ଏ ଥିଲା ଜଣେ ବୁଢୀ ମାର  ଆକୁଳ ନିବେଦନ। ୭୦ ବର୍ଷର ବୁଢାବୁଢି ଏବେ ଗଞ୍ଜାମରୁ ଆସିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲରେ। ପୁଅର ମ଼ତ୍ୟୁ ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଲାନି। ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ରକ୍ତ ନମୁନା ଦେବାକୁ ଏମାନେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସିଛନ୍ତି। ବାପା ମା ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ପୁଅ ଥିଲେ ସୀମାଞ୍ଚଳ। ବୁଢାବୁଢି ଆଶା କରିଥିଲେ ପୁଅର କାନ୍ଧରେ ମଶାଣିକୁ ଯିବେ। ହେଲେ ଦଇବ ତା ଆଗରୁ ପୁଅକୁ ନେଇଗଲା। ଏବେ ଘରେ ପୁଅର ବିଧବା ପତ୍ନୀ ଓ ନ ବର୍ଷର ପୁଅ ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର ଝିଅ।

ସେପଟେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଗ୍ୟାସ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ମିଳିଥିବା ମାଂସଖଣ୍ଡର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରୁ କିଛି ରକ୍ତ ନମୁନା ସହିତ ମାଂସଖଣ୍ଡ ଫୋରେନସିକ ଲାବକୁ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଯିବ। ଏହା ସହିତ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ। ଯାହା ଫଳରେ ସୀମାଞ୍ଚଳର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ । ଏହି ପ୍ରକ୍ରୀୟା ସରିବାକୁ ଆହୁରି ୧୫ ଦିନ ଲାଗିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ।

ତେବେ କଣ ସୀମାଞ୍ଚଳର ଦଶପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକେ ଅସ୍ତି ଟିକିଏ ପାଇବେ ନାହିଁ। ଆଉ ମୃତ୍ୟୁ ବାବଦରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବା ପାଇଁ  ପରିବାରକୁ ଆହୁରି ୧୫ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ।

   Related Posts