Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଦେଇପାରିଲେନି ପରୀକ୍ଷା , ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ପରୀକ୍ଷା ହଲରୁ ଗଲେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା

20/03/2019 at 8:03 PM

କନୌଜ ୨୦/୩- ଜଣେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ହଲରୁ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବାରୁ ନିଆଗଲା ଡ଼ାକ୍ତରଖାନା । ଡ଼ାକ୍ତର ଛାତ୍ରୀର ହାଲତ୍ ଦେଖି ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଦେଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ସୂଚନା ।

ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା କନୌଜ ଏକ ଗାଁରେ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଡ଼ାକ୍ତର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବାରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହିକଥା ପରିବାର ଲୋକଂକୁ କହିବାପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ସବୁ ଘଟଣା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଛାତ୍ରୀ ଶୌଚ ହେବାକୁ  ଘରପାଖ ପଡ଼ିଆକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସାହିବ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇ ପାଖରେ ଥିବା ଏକଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଛାତ୍ରୀ ସହ କରିଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଏହି ଘଟଣା କାହାକୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଦେଇଥିଲା ଧମକ । ଛାତ୍ରୀ ଭୟରେ ଏକଥା କାହାକୁ କହି ନଥିଲେ ।

ତା ପରଦିନ ପରୀକ୍ଷା ଥିବାରୁ ଛାତ୍ରୀ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ପରେପରେ ପରୀକ୍ଷା ହଲରେ ମଧ୍ୟ ବେହୋସ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ସ୍କୁଲର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଡ଼ାକ୍ତଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଡ଼ାକ୍ତର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଜଣାଇଥିଲେ । ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏବାବଦରେ ପଚାରିବା ପରେ ସବୁ ସତ କଥା ମାନି ଯାଇଥିଲା । ସାହିବ ସିଂ ନାମକ ଯୁବକ ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟାରେ ଏଭଳି କରିଥିବା କଥା କହିଥିଲା ।

ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ ।ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକରି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts