Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୫୯୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମାର୍ଗଶିର ଗୁରୁବାରରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ହୁଣ୍ଡି ଓ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ, ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ତରଫରୁ ୮୫କି.ମି. ପଦଯାତ୍ରା

2/10/2020 at 12:23 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୨।୧୦: ଆନନ୍ଦପୁରର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ମା’ ଧନେଇ ସେବା ସଂଘ, ବାରିଗାଁ ତରଫରୁ ୪ ଦଫା ସମ୍ବଳିତ ଦାବିପତ୍ର ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ବାରିଗାଁଠାରୁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଅଭିମୁଖେ ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ଦୀର୍ଘ ୮୫ କି.ମି. ବାଟ ଚାଲିଚାଲି ଯାଇ ଆସନ୍ତା ୫ ତାରିଖରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିବେ ।

ଏଥିରେ ଆନନ୍ଦପୁର ଓ ଚମ୍ପୁଆ ଉପଖଣ୍ଡକୁ ରେଳପଥ ସଂଯୋଗ, କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ବୃହତ ଇସ୍ପାତ୍ ପ୍ରକଳ୍ପ ସ୍ଥାପନ, ଜିଲ୍ଲା ଦେଇ ଯାଇଥିବା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ମ ୨୦ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କାମ ସମ୍ପନ୍ନ ଓ କାମ ସମ୍ପନ୍ନ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟୋଲ ଆଦାୟ ବନ୍ଦ କରିବା ଭଳି ଦାବି ରହିଛି ।

ଖଣି ଖାଦାନ ଭରା କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିଲ୍ଲାବାସୀ ଆଜି ଯାଏଁ ଉପେକ୍ଷିତ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି । ଦାବିଗୁଡିକୁ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ମା’ ଧନେଇ ସେବା ସଂଘ ତରଫରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମେତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ମଧ୍ୟ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି । ହେଲେ କିଛି ଫଳ ନମିଳିବାରୁ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ସଂଘ ତରଫରୁ ଏଭଳି ପ୍ରୟାସ କରାଯାଇଥିବା କୁହାଯାଇଛି ।

   Related Posts