Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଉଲଂଘନ କରି ଗାଁରେ ଚାଲିଥିଲା ବାହାଘର ଭୋଜିଭାତ, ବନ୍ଦ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଚୋରି କରୁଥିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଧରାପଡିଲା ଚୋର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୧ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୬୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧,୮୦୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଲା ତାତି : ଆଜି ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଜ୍ରପାତ ସହ କୁଆପଥର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାପ୍ତାହିକ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍, ଜରୁରୀ ସେବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ସବୁ ବନ୍ଦ
  • ||

୮୦ ବର୍ଷୀୟା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଘରୁ ତଡିଦେଲେ ୩ ପୁଅ, ୧୨ ଦିନ ହେଲା ଶୀତ କାକରରେ ପଡିରହିଛନ୍ତି ତୁଣ୍ଡପଡ଼ା ଗାଁର ମାଗୁଣି ନାଥ

18/11/2019 at 12:18 PM

ସୋର ୧୮।୧୧ : ଯେଉଁ ମା’ କୋଳରେ ଖାଇ ବସି ପିଲା ବଡ଼ ହୋଇଥାଏ, ବଡ଼ ହୋଇଗଲେ ସେହି ମା’ ଅଲୋଡ଼ା ହୋଇଯାଏ । ଆଉ ଏମିତି ବି ହୁଏ ମା’କୁ ଘରୁ ତଡ଼ି ଦେଇଥାଏ ପୁଅ । ନିଜ ସ୍ବାର୍ଥ ପାଇଁ ସେ ଏମିତି ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥାଏ ଯେ ମା’ର ଦୁଃଖ ତା ପାଇଁ ହୋଇଯାଏ ତୁଚ୍ଛ । ଏମିତି ଜଣେ ୮୦ ବର୍ଷୀୟା ଅସହାୟ ମା’ ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାରଣ୍ଡାରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି

ବାଲେଶ୍ବର ସୋର ବ୍ଲକ୍ ତୁଣ୍ଡପଡ଼ା ଗାଁର ୮୦ ବର୍ଷୀୟା ବୃଦ୍ଧା ମାଗୁଣି ନାଥ ।ତିନି ପୁଅ ।ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଠାକୁର ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ପାଖରେ କେତେ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିନଥିବ ଯେ ଏ ମା’, ହେଲେ ଏବେ ଆହା ଟିକେ କହିବାକୁ କେହି ନାହିଁ ।ସ୍ବାମୀ ଭରତନାଥ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଯିବା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ପୁଅ ବୋହୁଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର । ହୃଦୟର କୋହକୁ ମନରେ ମାରି କଟକ ଚାଲିଯାଇ ଭିକ ମାଗି କିଛିଦିନ ଚଳିଯାଇଥିଲେ,ଏତିକିରେ ସରିନଥିଲା ଜନ୍ମକଲା ପୁଅ ବୋହୁଙ୍କର ଅତ୍ୟାଚାର । ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ସୁଝାଇ ପୁଣି ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲେ, ହେଲେ ପାଖରେ ଥିବା ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଯାଇ ମାଡ଼ ମାରି ଘରୁ ତଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । କୌଣସି ଉପାୟ ନପାଇ ଏବେ ସୋର ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ଏକ ଗଛ ମୂଳରେ ଶୀତ କାକରରେ ୧୨ ଦିନ ହେଲା ମାଗୁଣି ।

ଅସହାୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବା ବୃଦ୍ଧା ମାଗୁଣିଙ୍କ ଏବେ ଦରକାର ଗଣ୍ଡେ ଖାଇବାକୁ ଏବଂ ଟିକେ ଆଶ୍ରୟ । ହେଲେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ମା’କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ତାଙ୍କର ତିନି ପୁଅ ଯେଉଁ କଳଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ତାକୁ ଯେତେ ନିନ୍ଦା କଲେ ମଧ୍ୟ କମ୍ ପଡ଼ିବ ବୋଲି ।

   Related Posts