Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

୩୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଲେ ୮୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବୃଦ୍ଧା : ଶୀଘ୍ର କରିବେ ବିବାହ

2/02/2020 at 4:37 PM

‘ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ’। ଫିଲ୍ମରେ ଏହି ଢ଼ଗ ଆପଣ ଅନେକ ଥର ଶୁଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଢ଼ଗକୁ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଏମାନେ ବୟସ କଥା ନ ଭାବି ପରସ୍ପରକୁ ମନ ଦେଇ ବସିଛନ୍ତି। ୩୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମହମ୍ମଦ ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୮୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଆଇରିସ୍ ଜୋନସ୍ ଏବେ ତାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ ଖବରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ଇଜିପ୍ଟର ମହମ୍ମଦ ଅହମଦ ନିକଟରେ ବ୍ରିଟିଶ୍ ସରକାରଙ୍କ ପେନସନର ଲାଭ ଉଠାଉଥିବା ୮୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ରହିବାର କଥା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ,ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିବା ପରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସବୁକୁ ହେୟଜ୍ଞାନ କରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି।

ଆଇରିସ୍ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କଠୁ ମଧ୍ୟ ୨୦ବର୍ଷ ବଡ଼। ମହମ୍ମଦଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେତେବେଳେ ମଣିଷ କାହା ସହ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥାଏ ସେତେବେଳେ ବୟସ ବାଧକ ସୃଷ୍ଟି କରିନଥାଏ।

ଉଭୟଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଫେସବୁକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା।

ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିବାର ମାଧ୍ୟମ କରିଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସରକାରଙ୍କଠୁ ଆଇରିସଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୦୦ ପାଉଣ୍ଡ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୯୦୦୦ଟଙ୍କା ପେନସନ ମିଳିଥାଏ।

ଆଇରିସ୍ ତାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ରିଲେସନଶିପ୍ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଖୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଆଇରିସ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗତ ୪୦ବର୍ଷ ହେବ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଭାବି ନଥିଲେ।

ମହମ୍ମଦଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ କୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡକ୍ୟୁପମେଣ୍ଟ ନଥିବାରୁ ବିବାହ ହୋଇପାରିନଥିଲା।

ଆଇରିସ୍ ଇଜିପ୍ଟରୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଆଣିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବେ।

   Related Posts