Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

୩୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଲେ ୮୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବୃଦ୍ଧା : ଶୀଘ୍ର କରିବେ ବିବାହ

2/02/2020 at 4:37 PM

‘ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ’। ଫିଲ୍ମରେ ଏହି ଢ଼ଗ ଆପଣ ଅନେକ ଥର ଶୁଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଢ଼ଗକୁ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଏମାନେ ବୟସ କଥା ନ ଭାବି ପରସ୍ପରକୁ ମନ ଦେଇ ବସିଛନ୍ତି। ୩୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମହମ୍ମଦ ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ୮୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଆଇରିସ୍ ଜୋନସ୍ ଏବେ ତାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ ଖବରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ଇଜିପ୍ଟର ମହମ୍ମଦ ଅହମଦ ନିକଟରେ ବ୍ରିଟିଶ୍ ସରକାରଙ୍କ ପେନସନର ଲାଭ ଉଠାଉଥିବା ୮୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ରହିବାର କଥା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ,ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିବା ପରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସବୁକୁ ହେୟଜ୍ଞାନ କରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି।

ଆଇରିସ୍ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କଠୁ ମଧ୍ୟ ୨୦ବର୍ଷ ବଡ଼। ମହମ୍ମଦଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେତେବେଳେ ମଣିଷ କାହା ସହ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥାଏ ସେତେବେଳେ ବୟସ ବାଧକ ସୃଷ୍ଟି କରିନଥାଏ।

ଉଭୟଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଫେସବୁକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରସ୍ପରକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା।

ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିବାର ମାଧ୍ୟମ କରିଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସରକାରଙ୍କଠୁ ଆଇରିସଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୦୦ ପାଉଣ୍ଡ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୯୦୦୦ଟଙ୍କା ପେନସନ ମିଳିଥାଏ।

ଆଇରିସ୍ ତାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ରିଲେସନଶିପ୍ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଖୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଆଇରିସ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଗତ ୪୦ବର୍ଷ ହେବ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଭାବି ନଥିଲେ।

ମହମ୍ମଦଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ କୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡକ୍ୟୁପମେଣ୍ଟ ନଥିବାରୁ ବିବାହ ହୋଇପାରିନଥିଲା।

ଆଇରିସ୍ ଇଜିପ୍ଟରୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଆଣିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବେ।

   Related Posts