Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗୁରୁବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୮୪୭୧ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୨୪୯ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଜଣେ କଳାକାର, ଅଭିନେତା ପ୍ରିୟ ସୁନ୍ଦର ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍ ଓ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଏବେ ନିୟମ କଡା, ଚାଇଲ୍ଡ ପର୍ନୋଗ୍ରାଫି ସେୟାର କରି ଫସିଲେ ୮୦ ୟୁଜର…

5/02/2020 at 12:19 PM

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମିରଠରେ ଚାଇଲ୍ଡ ପର୍ନୋଗ୍ରାଫି ସେୟାର କରିଥିବାରୁ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌, ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିଛି। ଏହି ୟୁଜର୍ସମାନେ ଏବେ ରେଜିସ୍‌ଟର୍ଡ ନମ୍ବରରୁ କେବେ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ ଓ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଚଲାଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମିରଠରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ମେସେଞ୍ଜରରେ ୨୪ ସେକେଣ୍ଡର ଚାଇଲ୍ଡ ପର୍ନୋଗ୍ରାଫି ଭିଡିଓ ଆସିଲା। ପୁଣି ସେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ମେସେଞ୍ଜରରେ ଫରୱାର୍ଡ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ଏଥିପାଇଁ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରି ଚାଇଲ୍ଡ ପର୍ନୋଗ୍ରାଫି ସେୟାର କରୁଥିବା ସବୁ ଆଇଡି ଗୁଡିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିଥିଲା। ଏହା ସହ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ରେ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ନମ୍ବର ବ୍ଲକ୍‌ କରାଯାଇଛି। ମିରଠରେ ପାଖାପାଖି ଏମିତି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଥିବା ୮୦ ଲୋକଙ୍କର ଆଇଡି ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ କେଉଁଠାରୁ ଆସୁଛି ବା ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବା କେମିତି ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

ମିରଠର ଜଣେ ଯୁବକ ଗତ ସପ୍ତାହ ସାଇବର କ୍ରାଇମ୍‌ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। କାରଣ ତାଙ୍କ ନମ୍ବର କାମ କରୁନଥିଲା। କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ନମ୍ବରକୁ ଆସିବା ପରେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଓ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ଧିରେ ଧିରେ ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରୁଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ଏହା ଏକ ଫ୍ରଡ୍‌ ମାମଲା ଲାଗିଥିଲା। ହେଲେ ସାଇବର ସେଲ୍‌ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଚାଇଲ୍ଡ ପର୍ନୋଗ୍ରାଫି ଭାଇରାଲ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଓ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି।

ହରିଦ୍ବାରରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ନମ୍ବରରୁ ମହିଳା, ପୁରୁଷ ଓ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ପଠାଉଥିଲେ।ସେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିଲେ ଯାହା ଅନେକ ଲୋକ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ଶର୍ମା ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ଏଭଳି କାମ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଓ ନମ୍ବର ବ୍ଲକ୍‌ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା।     

   Related Posts