Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଘନ କୁହୁଡି ଯୋଗୁଁ ପରସ୍ପରକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ ୫୦ ଗାଡି : ୮ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

24/12/2018 at 5:37 PM

ରୋହତକ ୨୪/୧୨ : ହରିୟାଣାର ରୋହତକ-ରେବାଡ଼ି ରାଜପଥରେ ସୋମବାର ସକାଳେ ମର୍ମନ୍ଦୁତ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଘନ କୁହୁଡି ଯୋଗୁଁ ରାଜରାସ୍ତାରେ କିଛି ଦେଖାଯାଉନଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ୫୦ ଟି ଗାଡି ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ହୋଇଛି | ଏତିକିବେଳେ ଟ୍ରକ ସହ ଏକ ଜିପର ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ୮ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୭ ଜଣ ମହିଳା ଥିଲେ | ଏହାଛଡା ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୩ଜଣ ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ୮ଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଜିପରେ ଥିବା ୮ଜଣ କିଡ଼ରୋତର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ | ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସେହି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ବାଟରେ ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା |


ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି | ହରିୟାଣାର କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ ଓଁ ପ୍ରକାଶ ଧନଖଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବୁଝିବା ପାଇଁ ଝଜ୍ଜର ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓଁ ପ୍ରକାଶ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ସହାୟତା ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ଏହାଛଡା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆହତଙ୍କୁ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts