Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପୁଣି ଲଜ୍ଜା ! ୭ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ : ନା ମାନେ ନା

23/04/2018 at 9:15 AM

ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଙ୍କୁ ଶକ୍ତସଜା ପାଇଁ ଆଇନ ହେଲା, ହେଲେ କମୁନି ଦୁଷ୍କର୍ମ।ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତିର୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଇଲୋ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ତେରମାଣପୁର କୋଟସାହି ଗ୍ରାମରେ ସାତବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ।ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠପଢୁଥିବା ସାତବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ୨୨ବର୍ଷୀୟ କାମାନ୍ଧ ଯୁବକ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପୁଣି ଜଗତସିଂପୁରରେ ଲଜ୍ଜା । ସାତ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ।ତିର୍ତୋଲ ଥାନା ତେରମା ଣ ପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଘୃଣ୍ୟ ଘଟଣା । ଗତକାଲି ଜେଜେ ମାଆ ବିଲକୁ କାମକରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘରେ କେହି ନ ଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବାଲିଆପଡା ଗ୍ରାମର୨୨ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ସ୍ମୃତିରଂଜନ କୂଅଁର ଓରଫ ହାପି (ପିତା-ଚକ୍ରଧର) ଏହି 7 ବର୍ଷର ନା ବାଳିକାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏସଂପର୍କରେ ପିଡିତାର ଜେଜେ ମାଆ ପିଡିତାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ତିର୍ତୋଲ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପିଡିତା ଜଣେ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ବର୍ଗର ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମାମଲାକୁ ଚାପିଦେବାକୁ ଭରପୁର ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଥିଲା।ହେଲେ ଗଣମାଧ୍ୟମର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଓ ଘଟଣା ପ୍ରଘଟ ଭୟରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା।ତିର୍ତୋଲ ଥାନା କେସ ନଂ୧୦୧/୨୦୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି ।ପିଡିତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀମାଇନା କରାଯାଇଛି।ପୋଲିସ ପିଡିତାର ପିନ୍ଧାବସ୍ତ୍ର ଜବତ କରିବା ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଛନ୍ତି।ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଶିଘ୍ର ଧରିଯିବ କହିଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଧରି ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି

Leave a Reply

   Related Posts