Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ : ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁକାବିଲାରେ ପଞ୍ଜାବଠୁ ୧୨ ରନରେ ହାରିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||

ବାହାଘର ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇଥିଲେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା : ଏବେ ଆଉ ୭୫ ସଂକ୍ରମିତ, ସହର ସିଲ୍‌

22/07/2020 at 11:36 AM

ସିରମୋୖର ୨୨/୦୭ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ସୋଲନ ଓ ସିରମୋୖର ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ବଢୁଥିବା ନୂଆ କରୋନା ମାମଲା ସରକାର ଓ ଲୋକଙ୍କ ନିଦ ହଜାଇ ଦେଲାଣି | ସୋଲନ ଜିଲ୍ଲାରେ କାରଖାନାଗୁଡିକରୁ କରୋନା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି | ସିରମୋୖର ନାହନ ଅଞ୍ଚଳରେ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ | କେବଳ ଗୋଟିଏ କଲୋନୀରୁ ୭୫ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ମଙ୍ଗଳବାର ଏଠାରୁ ୧୦ ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ୮ ବର୍ଷ, ୧୧ ବର୍ଷ ଶିଶୁ, ୫ ମହିଳା ଓ ୩ ଯୁବକ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି | ସିରମୋୖର ଜିଲ୍ଲାରେ ୮୦ ଆକ୍ଟିଭ ମାମଲା ରହିଛି |

ନାହନର ଗୋଟିଏ କଲୋନୀ ଗୋଵିନ୍ଦଗଡ଼ରେ ଜୁଲାଇ ଆରମ୍ଭରେ ଗୋଟିଏ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା | ବାହାଘର ସମାରୋହରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପରିବାର ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଠାରୁ ୭୫ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ବାହାଘର ସମାରୋହ ପରଠାରୁ ଏଠାରେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲଗାତାର ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଜୁଲାଇ ୧୫ ତାରିଖ ମହିଳାଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା | ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ନାହନ ସହରକୁ ସିଲ କରିଦିଆଯାଇଛି | 

   Related Posts