Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

କ୍ୟାନସଲ ଚେକରେ ମ୍ୟାଜିକ ପେନର ଜାଦୁ : ଲୋନ ଦେବା ବାହାନାରେ ପୁଣି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାରୁ ଉଡାଇ ନେଲେ ୭୨ ହଜାର ଟଙ୍କା

9/03/2020 at 3:06 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୯/୩: ମ୍ୟାଜିକ୍ ପେନ୍ ଜରିଆରେ ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଠକେଇ । ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟାର ବିଟ୍ ସଲ୍ୟୁସନ ସଂସ୍ଥାରୁ ୭୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ମ୍ୟାଜିକ ପେନ୍ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ । କ୍ୟାନସଲଡ୍ ଚେକ୍ ଜରିଆରେ ଲୋନ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ କହି ସେଥିରେ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଏନେଇ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନାରେ ଏତଲା ପରେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଗତ ଦୁଇ ଦିନରେ ଅନ୍ୟ ୨ଜଣଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ବ୍ଯାଙ୍କରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନିଆଯାଇଥିଲା । କେବଳ କ୍ୟାନସଲଡ୍ ଚେକ୍ ଦେବେ ଆଉ ମିଳିଯିବ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଋଣ । ରାଜଧାନୀରେ ଏମିତି ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଖାଲି କରିଦେଉଛନ୍ତି ଲୁଟେରା । ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ କହି ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଆଉ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟସ୍ ଭେରିଫିକେସନ ପାଇଁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଋଣ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ୟାନସଲଡ୍ ଚେକ୍ ସାଇନ୍ କରାଇ ନେଉଛନ୍ତି ।

ଚେକ୍ ରେ ମ୍ୟାଜିକ୍ ପେନ୍ ରେ ଲେଖାଥିବା କ୍ୟାନସଲଡ୍ ଲେଖାକୁ ସହଜରେ ଲିଭାଇ ସେଥିରେ ମନଇଚ୍ଛା ଆମାଉଣ୍ଟ ଭରି ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଆରାମରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଉଛନ୍ତି ଲୁଟେରା । ଗତ ୬ ତାରିଖ ରେ ଲୋନ ଦେବାକୁ କହି ବାପୁଜୀ ନଗର ଠାରେ ଥିବା ଏକ ସୋରୁମ ମ୍ୟାନେଜର ସାମର୍ଥ ସାହୁଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କୁ ଖାଲି କରିଦେଇଥିଲେ ଲୁଟେରା। ଏହାପରେ  ହଂସପାଳର ବ୍ୟବସାୟୀ କୃଷ୍ଣ ପାଢୀ ମଧ୍ୟ ଲୁଟେରାଙ୍କ ସିକାର ହୋଇତିଲେ । ଆଉ ଆଜି ପୁଣି ଥରେ ରାଜଧାନୀର ଆଉ ଜଣେ ଏହାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ କାବୁ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପି ଅନୁପ କୁମାର ସାହୁ।

   Related Posts