Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଞ୍ଜେଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ! ଜର୍ମାନ ନିର୍ବାଚନରେ ଖୁବ୍ କମ ଭୋଟରେ ହାରିଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ପାର୍ଟି, କ୍ଷମତା ଡୋର ସୋସିଆଲ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ସଙ୍କ ହାତକୁ ଯିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ହୋଇନି ବେଶୀ ପବନ, କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା : SRC
  • ||
  • କାଲିମେଳା : ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଛି ୨ରୁ ୩ଫୁଟ ବର୍ଷାଜଳ, ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକିଛି ଯାନବାହାନ
  • ||
  • ମୋହନା : ଗଜପତିରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ‘ଗୁଲାବ’, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ : ୪୦ ତମ ଲିଗ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ମଞ୍ଚାରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡା, ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବାତ୍ୟାରୁ ଗଭୀର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ‘ଗୁଲାବ’, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ବୈତରଣୀ ପଠାରେ ଚରୁଥିଲେ ମଇଁଷି, ପାଣି ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ
  • ||

ମରିବା ପରେ ଯୁଇରୁ ଉଠି ବସିଲେ ବୃଦ୍ଧ : ଯାହା କହିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

16/11/2018 at 4:15 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୧୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଫିରୋଜବାଦରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୀବନ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲେ | ଏହି ଖବର ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଲାଇଛି | ତେବେ ଜୀବନ୍ତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ଜାଗାରେ ନୀଳ ଚିହ୍ନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଜୀବନ୍ତ ହେବା ପରେ ସେ ନିଜ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ପରିବାରଲୋକ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ଘଟଣା ଘଟିଛି ଫିରୋଜବାଦ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମକ୍ଖନପୁର ଅଂଚଳର | ଉକ୍ତ ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ହେଲେ ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜ୍ଞାନ ସିଂ | ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଠିକ ନଥିଲା | ବ୍ଲଡ଼ ସୁଗାର, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା | ଗତକାଲି ସକାଳେ ଅଚାନକ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ପରିବାରଲୋକେ ତାଙ୍କର ଶେଷ କୃତ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲେ | ତେବେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ହେବା ବେଳକୁ ପ୍ରାୟ ୪ଟା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସ୍ମଶାନ ନେଇକି ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା | ଶରୀର କିଛି ଜାଗାରେ ନୀଳ ଚିହ୍ନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ହାତରେ ପାଣି ଫୋଟକା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏସବୁ କାହିଁକି ହେଉଛି ଲୋକେ କିଛି ବୁଝିପାରୁନଥିଲେ | ଠିକ ଏତିକିବେଳେ ଜ୍ଞାନ ସିଂ ଉଠି ବସିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପରିବାରଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ମସାଣିରୁ ଜ୍ଞାନ ସିଂ ଉଠି ବସିଥିବା ଖବର ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ପ୍ରଚାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଖବର ଶୁଣି ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲେ | ମସାଣିରୁ ଉଠି ବସିବା ପରେ ଜ୍ଞାନ ସିଂ ଯାହା କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ,” ତିନି ଜଣ ମତେ ଧରି ଏକ ପାହାଡ ଉପରକୁ ବହୁତ ଦୁରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ଏକ ସୁନାରେ ତିଆରି ଗେଟ ଥିଲା | ଗେଟ ପାଖରେ ଜଗୁଆଳି ଠିଆ ହୋଇଅଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଜଗୁଆଳି ମତେ ଗେଟ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦେଲେନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ମତେ ନେଇକି ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଯିବାକୁ ଦେଲେନାହିଁ | ଜଣେ ଜଗୁଆଳି ସେତେଲେ ମୋ ଉପରେ କୌଣସି ଏକ ଗରମ ପଦାର୍ଥ ଢାଳି ଦେଇ ମତେ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲା | ଧକ୍କା ମାରିବା ଫଳରେ ମୁଁ ସିଧା ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲି | ସେହି ଗରମ ପଦାର୍ଥ ଢ଼ାଳିବା ଦ୍ୱାରା ମୋ ହାତରେ ଫୋଟକା ହୋଇଯାଇଛି |”

   Related Posts