Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଘଟୁଛି ଛାତିଥରା ଘଟଣା, କନ୍ଧମାଳରେ ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ କଣ ଅବସ୍ଥା ଜାଣନ୍ତୁ…

11/09/2019 at 5:35 PM

କନ୍ଧମାଳ ୧୧|୯; ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର କରୁଣ ପରିଣତି ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଗାଁ ଛାଡ଼ିଲେ ବୃଦ୍ଧା । ଗାଁରେ ନିଆପାଣି ବାସନ୍ଦ ।ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର ଅନ୍ଧାରଗଳିରେ କନ୍ଧମାଳ । ଆଜିର ବିଜ୍ଞାନ ଯୁଗରେ ମଧ୍ୟ  ଲୋକେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଛନ୍ତି । ସଚେତନତା ଅଭାବରୁ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର ମାୟା ଜାଲରେ ପଡି ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ହିଂସା ଓ ସାମାଜିକ ବାସନ୍ଦ ହେଉଥିବା ଘଟଣା ନଜରକୁ ଆସୁଛି।

ବାଲିଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁଡ୍ରା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ଜାର୍ଗୀ ଗାଁରେ ଏହିଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖି ବାକୁ ମିଳିଛି।ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସର ଜନ୍ତାରେ ନିଦୁ ମଲ୍ଲିକ ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ୭୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବୃଦ୍ଧା ପଡି ଛଟପଟ ହେଉଛନ୍ତି

ପ୍ରାୟ ଦେଢମାସତଳେ ସେହିଗାଁର ଗୋପମଲ୍ଲିକ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କ ସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଗୋପର ବାପା ମାଆ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମଲ୍ଲିକ ଓ ରେବିଲି ମଲ୍ଲିକ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ ଯେ ନିଦୁ କୁଆଡେ ଗୁଣିଗାରେଡି କରି ପୁଅକୁ ମାରିଛି ବୋଲି । ଏଥିପାଇଁ ଗାଁରେ ବୈଠକ ବସି ଖଟବିଦ୍ୟା ସାହାଯ୍ୟରେ  ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଖୋଜାଗଲା ।

ପୂଜାର୍ଚନା କରି କୁକୁଡ଼ା ବଳିଦେଇ ଗାଁରେ ଖଟ ବୁଲିଲା ।ଖଟ ଯାଇଥିଲା  ନିଦୁ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଘରକୁ ।ଫଳରେ ଗାଁ ଲୋକେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକାରୀ ସଜେଇ ପରିବାରଙ୍କୁ ଧମକ ଚମକ ଦେଇ ସାମାଜିକ ବାସନ୍ଦ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଭୟରେ ବୃଦ୍ଧା ଏବେ ସଂପର୍କିୟଙ୍କ ଘରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ପୁଅ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଭୟରେ ଅଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନାହିଁ ।ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ବୃଦ୍ଧା  ।ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଏଥିପ୍ରତିଦୃଷ୍ଟି ଦେଇ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେବା ସହିତ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଛି ।

   Related Posts