Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ପୁଅର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନଥିଲା ଟଙ୍କା, ଆଡଲ୍ଟ ଭିଡିଓ କରି ବର୍ଷକରେ କୋଟିପତି ହେଲେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା

9/10/2021 at 9:55 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୧୦: କୁହାଯାଏ ମଣିଷ ନିଜର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ବି କରିପାରିବ, ସେ ଯେକୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଇପାରିବ। ଏପରିକି ସେ ଠିକ୍ ଓ ଭୁଲର ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯିବ। ମଣିଷ ପାଇଁ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଅର୍ଥ ଯେତେ ଆବଶ୍ୟକ, ତାହାକୁ ପାଇବା ସେତେ କଷ୍ଟକର। ଆଜିକାଲି, ଆମେରିକାର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଖବର ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି, ଯିଏ ଅର୍ଥର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ କୋଟିପତି ହୋଇଗଲେ।

old woman adult videos

୬୯ ବର୍ଷିୟା ମିସେଲ ଆମେରିକାର ନିଉ ଅର୍ଲିଅନ୍ସରେ ରୁହନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପୁଅ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ମିସେଲ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ହୃଦୟ ରୋଗୀ। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ବଞ୍ଚନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିବ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ଥିଲା। ତା’ପରେ ସେ ଭାବିଲେ ଆଡଲ୍ଟ ୱେବସାଇଟ୍ ଓନଲି ଫ୍ୟାନ୍ସରେ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କରିବେ। ସେ ୨୦୨୦ ରେ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ତିଆରି କରିଥିଲେ ଏବଂ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି କୋଟିପତି ହୋଇଗଲେ। ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ପ୍ରାୟ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ। ସେ ଏତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ କାର କିଣି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଅ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରୁଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ, ସେ ନିଜ ଭିଡିଓରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରନ୍ତି। ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯୁବକ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ତାଙ୍କୁ ସଶକ୍ତିକରଣ କରିଥାଏ। ସେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ କିଛି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରନ୍ତି।

   Related Posts