Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ବୟସ୍କଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଏହି ନାବାଳିକା ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଏପରି ଜିଦ୍ କରିଥିଲା ଯେ ଶୁଣି ଆପଣଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡିଯିବ

30/03/2019 at 1:27 PM

ଜୟପୁର ୩୦/୩: କୁହନ୍ତି ଯେ ଲୋକେ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲି ଯାଆନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁ​ହେଁ ସେମାନେ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇଥାଆନ୍ତି ଯେ ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଲୋକଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡ଼ି ଯାଇଥାଏ। ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିବ ଯେ ଏହା କିପରି ସମ୍ଭବ। ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବୟସଠୁ ୪୪ବର୍ଷ ସାନ ଝିଅଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି।

ସବୁଠୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ହେଉଛି ସେହି ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଛି। ଆପଣ ଏକ ଲୋକକଥା ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଏମାନେ ଏହାକୁ ସତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି।

 ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ। ସୁଲେମାନ ନିଜଠୁ ୪୪ବର୍ଷ ସାନ ଝିଅ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି। ଏବଂ ସେ ସେହି ଝିଅ ସହ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସୁଲେମାନଙ୍କ ଆଗରୁ ବିବାହ ହୋଇସାରିଛି। ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ତାଙ୍କର ୫ଟି ପିଲା ଅଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ୬୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସୁଲେମାନ ୯ଟି ପିଲାଙ୍କ ଜେଜେବାପା ମଧ୍ୟ। ଏହା ସତ୍ତେ ସେ ୧୮ବର୍ଷ ଯୁବତୀ ଡାଏନା ଡାଏଙ୍ଗ୍ ନଗନିଆଙ୍ଗଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଏହା ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ସୁଲେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯିବା ପରଠୁ ସେ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସୁଲେମାନ ଡାଏନାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ କୈାଣସି କାମ ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ସମାଜ ସ୍ବୀକାର କରିନଥିଲା।    

   Related Posts