Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||
  • ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନରୁ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ବାକିରେ କିଣି ପାରିବେ : ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି

10/10/2018 at 3:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୧୦ : ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ଭଳି ଅନଲାଇନ ସପିଙ୍ଗ ସଂସ୍ଥାମାନେ ଏବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଲାଗି ଆଉ ଏକ ସୁବିଧା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ସେଲ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଉପଭୋକ୍ତା ଯଦି ତାଙ୍କର ଆଧାର କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତାହେଲେ ୬୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୂଲ୍ୟର ଜିନିଷ ବାକିରେ ଖରିଦ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଏହି ସଂସ୍ଥାମାନେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଏଭଳି ବ୍ୟବସ୍ଥା ନିକଟରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଇଥିବା ନିର୍ଦେଶର ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ବୋଲି କିଛି ଆଇନଜୀବୀ କହିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥାମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଧାର ତଥ୍ୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ନିଜ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଏହିସବୁ ଅନଲାଇନ ସପିଙ୍ଗ ସଂସ୍ଥା ମୋବାଇଲ ଆପ ଜରିଆରେ ତୁରନ୍ତ ବାକି ବା ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଏଥିରେ ଆଧାରକାର୍ଡ଼ ନମ୍ବର ଦେବାକୁ ହୋଇଥାଏ | ଆଧାରକାର୍ଡ଼ ନମ୍ବର ବ୍ୟବହାର କଲେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ସଂସ୍ଥା ବିନା ସୁଧରେ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜିନିଷ ବାକିରେ କିଣିବା ଲାଗି ସୁଜିଗ ଦେଇଥାଏ | ଏଥିପାଇଁ କ୍ରେଡିଟ ବା ଡେବିଟ କାର୍ଡର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |

ଉପରୋକ୍ତ ଆପରେ ନିଜର ଆଧାର ଓ ପାନ ନମ୍ବର ଦାଖଲ କଲାପରେ ଉପଭୋକ୍ତା ଜାଣିପାରିବେ ଯେ, ସେ କେତେ ଟଙ୍କାର ଜିନିଷ ବାକିରେ କିଣିପାରିବେ | ଗ୍ରାହକଙ୍କ କିଣିବା ଶୈଳୀ ଓ ବାକି ଶୁଝିବା ଅଭ୍ୟାସକୁ ଆଧାର କରି ବାକି ପରିମାଣ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥାଏ |
ଆଜି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଗୁଗୁଲ ଜୁ ମଧ୍ୟରେ ସହଭାଗିତା ହୋଇଛି | ଏହି ସହଭାଗିତା ଆଧାରରେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଦୁଇ ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରୁଛି | The Big Billion Days Ka Boss ନାମକ ଏକ ନୂଆ ବ୍ୟବସ୍ଥାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସହଭାଗିତା ଉଦ୍ଧିଷ୍ଟ |

ଏହି ନୂଆ ଦୁଇଟି ପ୍ରଡକ୍ଟ ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଭଏସ ଜରିଆରେ ପ୍ରଡକ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ଅନୁମାନ କରିବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ଉପରୋକ୍ତ ‘ବସ’ ଉପାଧି ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ମୂଲ୍ୟ ଅନୁମାନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଯିଏ ବିଜେତା ହେବ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଡକ୍ଟଟି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ |
ପୂଜା ଉପଲକ୍ଷେ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମି ମେମ୍ବର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସେଲ ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛି | ଏହି ସେଲରେ ଉଭୟ ଫ୍ଲାଟ ରିହାତି ସହିତ ପଦକଙ୍କ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଏହି ସେଲରେ ଆଇଫୋନ-X, One Plus 6 ସହିତ ବହୁ ପ୍ରକାରର ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ଉପରେ ବିଶେଷ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି |

   Related Posts