Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମଣ, ଭଦ୍ରକରୁ ଆଉ ୬୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ

24/07/2020 at 3:46 PM

ଭଦ୍ରକ, ୨୪|୦୭: ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମଣ ଏବେ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥାର କାରଣ ପଲଟିଛି। ଜିଲ୍ଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ୬୦ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ, ଜିଲ୍ଲାରେ ମୋଟ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪୮୪ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩୪୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତେବେ  ୧୪୦ ଜଣ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଶୁକ୍ରବାର ଚିହ୍ନଟ ୬୦ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୯ ଜଣ କ୍ୱାରାନଟାଇନ ରେ ଥିବା ଓ ୪୧ ଜଣ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମଣ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଜିଲ୍ଲାରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଆଜିର ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମଣ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏହା ଏବେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥାର କାରଣ ପାଲଟିଛି। ଅଦ୍ୟାବଧି ଜିଲ୍ଲାରୁ ମୋଟ ୧୫୩୩୪ ଟି ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏନେଇ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଜ୍ଞାନ ଦାସ ଟ୍ୱିଟ ଯୋଗେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

 ସରକାରୀ କ୍ଵରେଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନଟ

୧୯ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ  ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ର ଅଣ୍ଡାଇପଲ୍ଲୀ ଟିଏମସିରୁ ୩ ଜଣ , ବରପଦା କେକେଆର କଲେଜରୁ ୩ ଜଣ , ଓଲଙ୍ଗ ସିସିସିରୁ ୨ , ଛଡ଼ାକମହଲରୁ ୧ , ଧାମନଗର ନାରାୟଣୀ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧ , କଲ୍ୟାଣି ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧ , ବୟାଙ୍ଗଡ଼ିହି ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୧ , ବାସୁଦେବପୁର ଜୁଳିଆ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୪ , ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ମଢ଼ିଆଳି ହାଇସ୍କୁଲ ୧ ,  ଭଗିବିନ୍ଧା ହାଇସ୍କୁଲରୁ ୨ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଲୋକାଲ କେସ

୪୧ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ସହରଗଡ଼ିଆରୁ ୧ , ଅଶ୍ୱିନୀ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ୩ , ଭଦ୍ରକ ପୌରପାଳିକା, କୁଆଁସରୁ ୧ , ଚାରିଘରିଆରୁ ୧ , ନଙ୍ଗାମହଲା ରୁ ୬ , କଦମବେଡା ପୋଲିସ କଲୋନୀରୁ  ୨ ,  ଅପର୍ତ୍ତିବିନ୍ଧାରୁ ୨ , ଗବସାହିରୁ ୧ , ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ଲାଙ୍ଗୁଡ଼ିରୁ ୧ , ଚରମ୍ପା କେନାଲ ରୋଡ଼ରୁ ୧ , ବାଣୀତିଆରୁ ୨ , ପଣ୍ଡାଗଢିଆରୁ ୨ ,  ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ପାହିମହୁରାରୁ ୧ , ଆଦମପୁରରୁ ୧ , ମଢ଼ିଆଳୀରୁ ୪ , ବିଷ୍ଣୁପୁରରୁ ୩ , ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ବରଡେଶ୍ୱରରୁ ୧ , ଧାମନଗର ପୋଲିସ କଲୋନୀରୁ ୪ , ଧାମନଗର ଏନଏସି ରୁ ୨ , ଜଗତିରୁ ୧ ଓ ଚାନ୍ଦବାଲି ସରଗଡ଼ିଆରୁ ଜଣେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts