Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀରୁ ପାଣି ଉଠାଇ ଆସୁଥିଲେ କାଉଡିଆ, ଗାଡି ଉପରକୁ ଧସିପଡିଲା ପାହାଡ, ୪ମୃତ

28/07/2019 at 4:36 PM

ଟିହରୀ:  ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀରୁ ପାଣି ଉଠାଇ ଆସୁଥିବା ଦଳେ କାଉଡିଆଙ୍କ ଗାଡି ଉପରକୁ ରବିବାର ପାହାଡ ଧସିପଡିଛି। ଫଳରେ ଜଳଭାର ଧରି ଗାଡିରେ ବସିଥିବା ୨ ଜଣ କାଉଡିଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୭ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। 

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହରିୟାଣାର କାଉଡିଆମାନେ ଏକ ଭଡା ମ୍ୟାକ୍ସରେ ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀ ଆସି ଜଳଭାର ଉଠାଇ ପୁଣି ଗାଡିରେ ଋଷିକେଶ ଯିବା ରାସ୍ତାରେ କୁ଼୍ଜାପୁରି ବଗଡଧାମ ନିକଟରେ ଦୈବୀ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ସମସ୍ତ ମୃତାହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ସୁମନ ସରକାରୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଋଷିକେଶ ଏମସ୍ କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ନରେନ୍ଦ୍ର ନଗର ପୋଲିସ  ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ରାସ୍ତାରୁ ପାହାଡ ଖଣ୍ଡ ହଟାଇବା ଲାଗି ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛି।

ସେପଟେ ଶନିବାର ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଲାଗି ହରିୟାଣାର ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ କାଉଡିଆମାନଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଟରର ଆଗଚକ ଫାଟିଯିବାରୁ ଗାଡି ଘାଟିତଳକୁଖସି ପଡିଥିଲା। ଫଳରେ ୨ ଜଣ କାଉଡିଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି  ଚମ୍ବା-ସାଂବଲୀ ମୋଟର ମାର୍ଗରେ ରବିବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ବେଳେ ଏକ ମାରୁତି କାର ୨୦୦ ମିଟର ଖାଇକୁ ଖସିପଡିଛି। ଫଳରେ କାରରେ ଯାଉଥିବା ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତାହତମାନେ ନିକଟସ୍ଥ ସାଂବଲି ଗାଁର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts