Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ଭଡ଼ାଘରେ ଚାଲୁଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ : ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୨ଯୁବକ ଏବଂ ୩ଯୁବତୀ

28/08/2019 at 3:06 PM

ଲୁଧିଆନା ୨୮/୮: ସମରାଲା ଛକ ନିକଟସ୍ଥ ନରିନ୍ଦ୍ର ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ୍ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଦଲାଲ ସହ ୬ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ଚଢ଼ଉ ପରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପୋଲିସ୍ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ଜବତ କରିଛି।

ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ମହିଳା ଦଲାଲ ମିନାକ୍ଷୀ ,ପୂଜା ଏବଂ ରିକ୍କିକୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି। ବିଜୟ,ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ରାକେଶ ନାମକ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି। ଥାନା ମୁଖ୍ୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଯେ ଏହି ମହିଳା ଦଲାଲ ଭଡ଼ାଘରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଇମାରେଲ ଆକ୍ଟ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି।

 ଉକ୍ତ ମହିଳା ଦଲାଲ ୨ମାସ ହେବ ଭଡ଼ାଘରେ ରହୁଥିଲେ। ଯାଞ୍ଚ କରିବାରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ମିନାକ୍ଷୀ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତି ୨/୩ମାସରେ ଘର ବଦଳୁଥିଲା। ଯେଉଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପରେ ନଗଦ ମିଳୁଥିଲା ତାହାର ଅଧା ଟଙ୍କା ମିନାକ୍ଷୀ ରଖୁଥିଲା।

   Related Posts