Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସୈାନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ସାନ ଭଉଣୀଙ୍କଠୁ ମଧ୍ୟ ଫିକା ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ୫ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ

23/10/2018 at 6:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୧୦: ବଲିଉଡର କେତେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଭଳି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସାନ ଭଉଣୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ସଜବାଜ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହି ୫ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀଙ୍କ ସୈାନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ପଡ଼ିଯାଏ। ଆଜି ଜାଣିବା ଏମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ

୧.କୃତି ସାନନ ଏବଂ ନୂପୁର ସାନନ: ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧା ଅଭିନେତ୍ରୀ କୃତି ସାନନ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୈାନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଳରେ ବଲିଉଡରେ ସଫଳତା ହାସିଲ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନୂପୁର ସାନନ ମଧ୍ୟ କୃତି ସାନନଙ୍କ ଭଳି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ସେମାନଙ୍କ ଫଟୋ ସବୁବେଳେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଜଣାଯାଏ ଏମାନେ ପରସ୍ପରର ଖୁବ୍ ନିକଟତର।

୨.ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ଏବଂ ଅନିଶା ପାଦୁକୋଣ: ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଅନିଶା ପାଦୁକୋଣ ପେଶାରେ ଜଣେ ଗଲ୍ଫର ଏବଂ ସୈାନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ସେ ବଲିଉଡ୍ ପାଇଁ ଏତେ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହେଁ ବରଂ ସେ ଗଲ୍ଫ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଶର ନାଁକୁ ଗର୍ବିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

୩.କ୍ୟାଟରିନା କୈଫ ଇସାବେଲ କୈଫ: କ୍ୟାଟରିନା କୈଫଙ୍କ ଭଉଣୀ ଇସାବେଲ କୈଫ  ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଳି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ଦୁହେଁ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି ।ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ବହୁତ ଲାଇକ ଆଉ କମେଣ୍ଟ ଦିଅନ୍ତି।

୪.ୟାମୀ ଗୈାତମୀ ଏବଂ ସୁରିଲି ଗୈାତମୀ: ୟାମୀ ଗୈାତମୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦରୀ ସାନ ଭଉଣୀ ସୁରିଲି ଗୈାତମୀ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୁରିଲି କିନ୍ତୁ ବିବାହିତା।

୫.ତାପସୀ ପାନ୍ନୁ ଏବଂ ଶଗୁନ ପାନ୍ନୁ: ତାପସୀ ପାନ୍ନୁଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଳି ସୁନ୍ଦରୀ। ସେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts