Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଗୁପ୍ତରେ ବିବାହ କଲେ ୫୬ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ରିଟିଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍ ଜନସନ : ନିଜଠାରୁ ୨୩ ବର୍ଷର ସାନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଧରିଲେ ହାତ

30/05/2021 at 8:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୫ : ଶେଷରେ ଦୀର୍ଘଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ପଡିଲା ଦି ଏଣ୍ଡ । ଲୁଚିଛପି ବିବାହ କଲେ ବ୍ରିଟିଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍ ଜନସନ । ନିଜ ଠାରୁ ୨୩ ବର୍ଷର ସାନ ପ୍ରେମିକା ୩୩ ବର୍ଷୀୟ କ୍ୟାରି ସାଇମଣ୍ଡସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ୱେଷ୍ଟମିଷ୍ଟର କ୍ୟାଥ୍ରେଡରେ ଗୁପ୍ତ ଭାବେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହ । ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଦ ସନ ଟାଇମସ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା କି ଜୁଲାଇ ୨୦୨୨ରେ ଏମାନଙ୍କର ବିବାହ ହେବ ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ବୋରିସ୍ ଜନସନ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଜନସନଙ୍କ ଡାଉନିଂ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମୁଖପାତ୍ର ବିବାହ ରିପୋର୍ଟ ଉପରେ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଲଣ୍ଡନରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଜନସନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବଡ଼ ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲେ । କରୋନା ଭୂତାଣୁ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ୩୦ ଜଣ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ। ଅପରାହ୍ନ ୧.୩୦ରେ ହଠାତ୍ କ୍ୟାଥୋଲିକ୍ କ୍ୟାଥେଡ୍ରାଲ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୩୩ ବର୍ଷ ସାଇମଣ୍ଡସ୍ ବିନା ଆବରଣରେ ଏକ ଲମ୍ବା ଧଳା ପୋଷାକରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

୨୦୧୯ ରେ ଜନସନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରଠାରୁ ଜନସନ ଏବଂ ସାଇମଣ୍ଡସ୍, ଡାଉନସିଂ ଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ । ଗତ ବର୍ଷ ସେମାନେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବ । ଏବଂ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ପୁଅ ୱିଲଫ୍ରେଡ ଲୌରୀ ନିକୋଲାସ ଜନସନ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts