Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ୪ଜଣ କରୋନା ଚିହ୍ନଟ ପରେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ ୫୪ କର୍ମଚାରୀ

12/07/2020 at 5:10 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୭ : ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରିବାରରେ କାମ କରୁଥିବା ୨୮ ଜଣଙ୍କୁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି | ଏମାନେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଡାଇରେକ୍ଟ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରେ ଥିଲେ | ହାଇ ରିସ୍କ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ହୋଇଥିବାରୁ ଜଲସା ଓ ଜନକ ବଙ୍ଗଳାରେ ଏମାନଙ୍କୁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି | ଖୁବ ସିଂହ ଏହି ୨୮ ଜଣଙ୍କ କରୋନା ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ | ଏମାନଙ୍କ ଛଡା ଯେଉଁ ୨୬ କର୍ମଚାରୀ ଲୋ-ରିସ୍କ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ହୋମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି |

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ନାମ ଗୋପନ ରଖାଯାଇଛି ଏବଂ ନାଁ ଖୁଲାସା କରାଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ସହମତି ଆବଶ୍ୟକ | ସେଥିପାଇଁ ଟ୍ୱିଟ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି |

ବିଏମସି ଜାରି କରିଥିବା ବୟାନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇନଥିଲା | ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଫ୍ୟାମିଲି ଡାକ୍ତର ସ୍ଥିତି ଆକଳନ କରି କହିବେ ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ ନା ନୁହେଁ | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଜଲସାକୁ ସାନିଟାଇଜ କରାଯାଉଛି |

   Related Posts