Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

‘ପୁକାର୍’ ସିନେମା ସେଟରୁ ତଡା ଖାଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ, ମାତ୍ର ୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ କ’ଣ ଭୁଲ କରିଥିଲେ ଜୁନିୟର୍ ବଚ୍ଚନ

16/07/2021 at 1:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୭: ଲକଡାଉନ୍ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଅତୀତର ସ୍ମୃତିକୁ ପୁନର୍ଜୀବିତ କରିବାକୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ଦେଇଛି । ଗୋଲ୍ଡି ବେହଲ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରସ୍ପର ସହିତ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିଷେକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଏକ ସ୍ମୃତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ପୁକାର’ ର ସେଟରୁ ତଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହା ୧୯୮୩ ରେ ଘଟିଥିଲା ​​। ୪୪ ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଥିବା କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୦୧ ରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ‘ବସ୍ ଇତନା ସା ଖ୍ୱାବ୍ ହେ’ ଆସିଥିଲା, ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଗୋଲଡି ବେହଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଷେକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ୪୫ ବର୍ଷୀୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ୧୯୮୩ ଫିଲ୍ମ ପୁକାର ସେଟରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ପୁକାରଙ୍କୁ ଗୋଲ୍ଡି ବହଲଙ୍କ ବାପା ରମେଶ ବହଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଜିନତ ଅମାନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

5-Year-Old Abhishek Bachchan Was 'Thrown Off The Sets' Of 1983 Film Pukar For This Reason

ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସେଟରୁ ହଟାଯିବା ପରେ ୫ ବର୍ଷୀୟ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ୬ ବର୍ଷିୟ ଗୋଲଡି ବହଲ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହି ପିଲାମାନେ ସେଟରେ ନକଲି ଖଣ୍ଡା ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଥିଲେ । ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ପୁକାର ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ ଗୋଲ୍ଡି ବହଲଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ମୋ ବାପା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଗୋଆରେ କ୍ଲାଇମାକ୍ସର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଆମକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା, ଆମେ ନକଲି ଖଣ୍ଡା ଦ୍ୱାରା ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ଶେଷରେ ତାକୁ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଲୁ। ଏହା ପରେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ସେଟରୁ କ୍ରୁ ହୋଟେଲକୁ ପଠା ଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାର ୧୯ ବର୍ଷ ପରେ, ଆମେ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏକାଠି କାମ କଲୁ । ଏହି ସିନେମାର ନାମ ହେଉଛି ‘ବସ ଇତନା ସା ଖ୍ୱାବ୍ ହେ’।

‘ବସ୍ ଇତନା ସା ଖ୍ୱାବ ହେ’ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଲିଉଡରେ ଚତୁର୍ଥ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା। ସେ ୨୦୦୦ ରେ ଜେପି ଦତ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଫ୍ୟୁଜି ସହିତ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଭିଷେକ ବଣ୍ଟି ଔର ବବଲି, ଦୋସ୍ତାନା, ବୋଲ ବଚ୍ଚନ, ବ୍ଲଫମାଷ୍ଟର!, ଗୁରୁ, ୟୁବା, ଦିଲ୍ଲୀ-୬ , କଭି ଅଲବିଦା ନା କେହନା, ପା ଏବଂ ଧୁମ୍ ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୋଲଡି ବହଲ ଫିଲ୍ମ ‘ବସ୍ ଇତନା ସା ଖ୍ୱାବ ହେ’ରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ୨୦୦୮ ରେ ଗୋଲ୍ଡି ବହଲ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ୍ରୋଣ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts